banner15

Van İl Sağlık Müdürlüğü 112 istasyonu için soruşturma başlattı

Van Postası Gazetesi'nde yayınlanan haber üzerine, Van İl Sağlık Müdürlüğü Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesindeki 112 Acil Yardım İstasyonunda kusuru olabilecek personeller hakkında idari tahkikat başlattı. 

Van İl Sağlık Müdürlüğü 112 istasyonu için soruşturma başlattı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk'ün Haberi

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi 112 Acil Yardım İstasyonu’nun önünde sık sık araç yıkandığını yaptığımız araştırma üzerine tespit ettik ve bugün haber olarak yayınladık. 

Van Postası Gazetesi Haber Sitemizde yayınlanan “Van Bölge Hastanesi 112 Acil Yardım İstasyonu oto yıkama servisi mi?” başlıklı haberimiz üzerine, Van İl Sağlık Müdürlüğü söz konusu 112 istasyonda kusuru olabilecek personeller hakkında soruşturma başlattı.

 “112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ PERSONELİ ÖZVERİLİ ÇALIŞIYOR”
Gazetemize tahkikat başlatıldığı bilgisini içeren bir açıklama gönderen Van İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, her türlü zor şartlara rağmen fedakârca 7 gün 24 saat çalışan 112 Acil Sağlık Hizmetleri personelinin görevlerini gayret ve başarıyla yaptığına dikkat çekti.

“VATANDAŞLARA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ VERMEK BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ”
Vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti vermenin birinci öncelikleri olduğu vurgulanan Van İl Sağlık Müdürlüğü açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

“05.08.2019 tarihinde Van Postası Gazetesi’nde yayımlanan Van Eğitim Araştırma Hastanesi kampüsü içerisinde bulunan 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu ile ilgili haber, Van İl Sağlık Müdürlüğü tarafından değerlendirilmiş ve aynı gün kusuru olabilecek personeller hakkında gerekli idari tahkikat başlatılmıştır. 

Van il sağlık müdürlüğünün önceliklerinden birisinin 112 Acil sağlık hizmetlerinin vatandaşlarımıza en hızlı ve en kaliteli şekilde ulaşmasını sağlamak olduğu unutulmamalıdır. 

Sağlık teşkilatının 7 gün 24 saat büyük bir özveri ile her türlü zor şartlarda görevini gayretle yürüten acil sağlık hizmetleri personellerinin emekleri takdirle karşılanmaktadır. 

Van il sağlık müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmanın birinci önceliğimiz olduğu kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 12 ay Önce

ziya bey sizi tebrik ediyorum gerçekten böyle özverili çalıştığınız için haksızlığa dur dediğiniz için rantçılara göz açtırmadığınız için ihalecileri deşifre ettiğiniz için bir van lı ve kürt bir vatandaş olarak sizi canı gönülden tebrik ediyorum her daim yanınızdayız dürüst çalıştığınız için. herşey için çok ama çok teşekkür ederiz

Van aşkı
Van aşkı - 12 ay Önce

Bilmeyende derli babalarının hayrına çalışıyorlar milletin vergileriyle maaş alıyorsun tabikide çalışacak hem işin ehli olmayan yandaşları işe alırsanız olacağı budur

Vanli65
Vanli65 - 12 ay Önce

Bolge hastahanesi icersindeki ve tuvaletlerindeki pisligi ve kapinin onunde yasak yerde sigara icildiginide paylasin.

Boş haber gazetesi
Boş haber gazetesi - 12 ay Önce

Haber mi yaptınız şimdi bazı tv kanalları gibi kedi köpek haberi yapın bari

SIRADAKİ HABER