banner9

Van Bölge Hastanesi 112 Acil Yardım İstasyonu, oto yıkama servisi mi?

SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bahçesi’nde bulunan 112 Acil Yardım İstasyonu adeta oto yıkama servisi gibi çalışıyor. 

Van Bölge Hastanesi 112 Acil Yardım İstasyonu, oto yıkama servisi mi?

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk’ün Haberi

Her gün şahsi araçlarını yıkayan bazı 112 Acil Yardım İstasyonu personeli, görenlere “Burası 112 Acil Yardım İstasyonu mu, oto yıkama servisi mi” dedirtti. 

Hemen hemen her gün özel araçların yıkandığı112 Acil Yardım İstasyonu önünde oluşan su birikintileri, geçen araçlar tarafından vatandaşların üzerine sıçratılıyor. Kirli su banyosu yapan vatandaşlar ise nereden geldiğini anlayamadıkları su birikintisinin gazabına uğramış oluyor. 

BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU
Taşeron kapsamında çalışan personeli ile yaptığı toplantılarda personele su israfı yapmamaları, gereksiz yanan elektrikleri söndürmeleri konusunda uyarılar yapan Başhekim Doç. Dr. Sebahattin Çelik, taşeron kapsamında olmayan diğer personelden tasarruf yapmalarını istemiyor mu?

Bir yandan tasarruf yapılması talebi, diğer yandan ise Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesindeki 112 Acil Yardım İstasyonu önünde araç yıkandığını görenler, "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" diyerek çelişkiye dikkat çekiyor.

112 İSTASYONU PERSONELİ NE İÇİN MAAŞ ALIYOR?
Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesindeki 112 Acil Yardım İstasyonunu araç yıkama istasyonuna çeviren bazı 112 personeli, acil vakalara müdahale etmek için mi yoksa araç yıkamak için mi maaş alıyor? 

Araç yıkayacak kadar boş vakti olan 112 Acil Yardım İstasyon personeli, araç yıkamadığı zamanlarda ne yapıyor? Yoksa 112 Acil Yardım İstasyonlarında ihtiyaç fazlası personel mi çalıştırılıyor?

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 5 ay Önce

Bir olay ancak bu kadar abartılanilirdi..

öz vanlı
öz vanlı - 5 ay Önce

cok başı boş bir hastahane gelen müdür olursa başhekim olursa olacağı bu zaten dikkat edin oto pazarlama olmasın oto yıkamayı görüyoruz zaten

B
B - 5 ay Önce

İnsanlar kendi aracını yıkaması doğru olmayabilir ancak bunun araba yıkamak için mi maaş alıyor olarak manşet atılması bence abartı dan öte bişey değil .

erkan hoca
erkan hoca - 4 ay Önce

iç dış yıkama ne kadar .? Randevu almak için 112 i arasak yeterli mi.?

öz vanlı
öz vanlı - 4 ay Önce

yetkili olanları ve onlara referans olanları acilen görevden alın malı

CAHİT
CAHİT - 5 ay Önce

ÖZVANLI BU 112 NİN KONTROLU SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE,HASTANE İDARENİN YETKİSİ YOK

SIRADAKİ HABER