banner10

VOSİAD Başkanı Bozkurt'un çağrısıyla Van’da zincir market merkezi kuruluyor

Van Organize Sanayicileri İş Adamları Derneği (VOSİAD) Başkanı Şemsettin Bozkurt, girişimleri sonucunda zincir market merkezlerden birinin kentte kurulacağını duyurdu.

VOSİAD Başkanı Bozkurt'un çağrısıyla Van’da zincir market merkezi kuruluyor

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Organize Sanayicileri İş Adamları Derneği (VOSİAD) Başkanı Şemsettin Bozkurt, girişimleri sonucunda zincir market merkezlerden birinin kentte kurulacağını söyleyerek Bayramdan sonra çalışmaların başlayacağını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda Van Postası Gazetesi’nin de haberini yaptığı VOSİAD Başkanı Bozkurt'tan Migros'a "Merkezlerden birini Van'a kurun" çağrısı yankı buldu.

Van Organize Sanayicileri İş Adamları Derneği (VOSİAD) Başkanı Şemsettin Bozkurt, "Zincir marketlerden birinin bölge merkezinin Van'a kurulması ile 200 kişilik bir istihdam alanının açılacağını söyledi.

Bozkurt Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bugün Van'da faaliyet gösteren zincir marketlerden birinin bölge müdürüyle görüştüm. Neden Van'da dağıtım merkezleri olmadığını sordum. Konuya sıcak baktıklarını ve olması durumunda en az 200 kişi çalıştıracaklarını söyledi. İnşallah bayram sonrası bir araya geleceğiz.” ifadelerine ye verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER