banner4

Vanlıların hayalindeki meslek nedir?

Genel olarak vatandaşların çoğu çalıştığı işi beğenmiyorken çoğu insan da işsizlikten yakınıyor. Vangölü TV ekibi olarak vatandaşa, Ne işi yapıyorsunuz? Hayalinizde iş nedir? Diye sorduk. İşte o cevaplar…

-Şuanda öğrenciyim ilerleyen zamanlarda ne olur bilmem ama avukatlık olursa iyi olur hedefimdeki meslek bu.
-Çalışmıyorum şuanda öğrenciyim hedefim mühendis olmak. Ama maalesef önü kapalı olduğu için çok çalışmam gerekiyor. Malum bu devirde okumak çok zor bu yüzden gayret ediyorum. Umarım ilerde istediğim mesleği yaparım.
-Beyaz eşya teknisyeni olarak çalışıyorum. Yaptığım meslekten de gayet memnunum ama gönlümden geçen mesleği söyleyecek olursam mühendislik yapmak isterdim.
-Üniversiteye hazırlanıyorum ilerde yapmak istediğim meslek polislik veya Anaokulu Öğretmenliği. Bu meslekleri düşünüyorum.
-Fen bilimleri bölümü okuyorum hayalini kurduğum bir meslek yok. İlerde Allah hangi mesleği nasip ederse onu yapmak isterim.
-Şuanda inşaat projeleri ile uğraşıyorum çalışıyorum ilerde yapmak istediğim meslek teknisyen olmak isterdim ama hayat şartlarından dolayı olamadım. Mecburen okulu bıraktım ama bunlara rağmen ayaklarımın üzerinde duruyorum.
Kaynak: Vangölü TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER