Vanlılar kapkaç ve yankesicilik hakkında neler söyledi?

Vangölü TV ekibi olarak hırsızlık ve yankesicilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Şeklindeki soruyu Van halkına sorduk, bu konuda çok rahatsız olduklarını ve hiçbir şekilde doğru bulmadıklarını söyleyen Van halkı bu durumdan oldukça rahatsız olduklarını söylediler. işte onlardan aldığımız cevaplar…

Vanlılar kapkaç ve yankesicilik hakkında neler söyledi?

İsmini vermek istemeyen vatandaş; Van’da her türlü şey var, hırsızlıkta var yankesicilikte var. İnsanlarda huzur bırakmadılar artık İyilik yapmaktan çekiniyoruz.
İsmini vermek istemeyen vatandaş; Bu konuda ne diyebilirim ki dünyanın en kötü ve en büyük yanlışı. Bunun kadar ne kötü olabilir ki ayıptır insanlığa yakışmayan bir yanlış.
 İsmini vermek istemeyen vatandaş; Hırsızlık ve yankesiciliğin tabi ki kötü bir şey olduğunu düşünüyoruz. Bir kişi hırsızlık yapıyorsa o kişiden her şey beklenir o kişi insanda öldürür ve daha kötü olayların içinde de bulunur. Bu konuda yetkililer ve güvenlik güçlerinin harekete geçmeleri ve konuda çözüm bulmaları gerekiyor. Bunun önlemlerinin alınması lazım. Eğer bu konu dikkate alınmayıp önlemler alınmaz ise maddi ve manevi sorunlar getirecektir.
  Kaynak: Vangölü TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER