Vanlı İş İnsanı Celal Tekin vefat etti

Van TSO Üyesi ve TOBB delegesi olarak il ve ülke ekonomisinde önemli çalışmalar gerçekleştiren İş İnsanı Celal Tekin vefat etti.

Vanlı İş İnsanı Celal Tekin vefat etti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Merhum namı diğer Gazcı Osman Tekin'in oğlu, Mustafa ve Kemal Tekin' in ağabeyi, Sefa, Gülen, Sena Tekin'in babaları, eski Van milletvekili ve belediye başkanı Fetullah Erbaş'ın kayınbiraderi, eğitimci ve iş insanı Celal Tekin vefat etti.

Celal Tekin'in cenazesi dün öğlen namazının ardından torağa verildi. Korona virüs tedbirleri kapsamında taziye kurmayan Tekin ailesi taziye mesajlarını şu numaran alacak:

İletişim Mustafa Tekin:+90 532 311 36 38

VAN TSO ESKİ BAŞKANI KANDAŞOĞLU’NDAN TAZİYE MESAJI
Van Ticaret Sanayi Odası Eski Başkanı Zahir Kandaşoğlu da, “VATSO döneminde meclis üyemiz olan birlikte güzel işler yaptığımız aldığı tüm görevileri layıkıyla. yapan kıymetli meslektaşımız Celal TEKIN Hoca’mızın vefatını üzüntüyle öğrendim. Allahtan rahmet, ailesi ve camiamıza başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kulandı.

VAN TSO BAŞKANI NECDET TAKVA’DAN TAZİYE MESAJI
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı taziye duyurusunda , “Van TSO meclisinde 3 dönem birlikte çalıştığımız, TOBB delegesi olarak İlimiz ve ülke ekonomisinde müstesna yeri olan kıymetli iş insanı Sn Celal Tekin; nam-ı diğer Celal Hoca’nın vefatını üzüntüyle öğrendim. Müteveffaya Allahtan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Keremoğlu. Van Ticaret il müdürü
Murat Keremoğlu. Van Ticaret il müdürü - 13 ay Önce

VANIN GÜZIDE AİLELERİNDEN OLAN CELAL TEKİN ABİME KEREMOĞLU AİLESİ OLARAK, ALLAHDAN RAHMET DİLER. KEDERLI AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM

SIRADAKİ HABER

banner6