Van’dan Elazığ ve Malatya için birlik mesajı

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremin ardından Van, Erzurum, Tunceli ve Erzincan'dan arama kurtarma ekipleri, yardım malzemeleriyle bölgeye gönderildi.

Van’dan Elazığ ve Malatya için birlik mesajı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremin ardından Van, Erzurum, Tunceli ve Erzincan'dan arama kurtarma ekipleri, yardım malzemeleriyle bölgeye gönderirlerken, STK, kurum, Belediye ve oda başkanları yaşanılan depremden dolayı geçmiş olsun dileklerini paylaşırken Van’dan Elazığ ve Malatya içi yardım seferberliği başlattı.

Van valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Merkez üssü #Elazığ 'ın Sivrice İlçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde can kayıplarının artmamasını temenni ediyor, bölgedeki tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Van'dan yola çıkan 2 UMKE Ekibimiz, 40 kişilik AFAD Ekibimiz, 4 Ambulans, 10 Kurtarma Aracı ve 360 Çadır #elazig deprem bölgesine ulaşmıştır.

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Merkez üssü #Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan ve çevre ilçelerde de hissedilen, depremden hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. Rabbim tüm felaketlerden ülkemizi ve milletimizi korusun. #deprem
Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Merkez üssü #Elazığ 'ın Sivrice İlçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, depremzedelere geçmiş olsun diliyorum.

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, #Malatya ve #Elazığ Belediye Başkanlarımız, Milletvekillerimizle görüştük. Van olarak üzerimize düşen ne varsa hazır olduğumuzu ilettik. Van AFAD ekibimiz şuan bölgede çalışmalarını sürdürüyor.  Bizler de her türlü ihtiyaç için depremzede vatandaşlarımızın emirlerini bekliyoruz.

Ak Parti Van Milletvekili İrfan Kartal, Elazığ Sivrice’de meydana gelen ve birçok ilde hissedilen depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.   #Elazığ #deprem

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, Merkez üssü Elazığ/Sivrice olan ve Van dahil birçok çevre ilimizde hissedilen #deprem sebebiyle bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah beterinden korusun.

Van Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman“Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bölge halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İhtiyaç olması halinde Tuşba Belediyesi olarak her türlü yardıma hazır olduğumuzu da belirtmek istiyorum. #Elazığ

Van Edremit Belediye Başkanı Av. İsmail Say, Geçmiş olsun,  #Elazığ Edremit Belediyesi olarak yanınızda ve emrinizdeyiz. Allah muhafaza etsin.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Rektörü Hamdullah Şevli, Başta #Elazığ olmak üzere, Sivrice merkezli depremi yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah milletimizi memleketimizi tüm afetlerden korusun.

Van Ticaret Borsası (Van TB)Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer, Elazığ halkımıza çok geçmiş olsun. Dileğimiz can kaybının olmaması. Rabbim yardımcıları olsun. Elazığ

Van Ticaret ve  Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerden hissedilen #depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, can kaybının yaşanmamasını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun #Elazığ 

Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca, Elazığ'da meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor; vefat edenlere Allah’tan rahmet, milletimize ve kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Rabbim tekrarından ve beterinden korusun. Geçmiş olsun Elâzığ, geçmiş olsun Türkiye’m.

Van organize sanayicileri iş adamları derneği (VOSİAD) yönetim kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt , #Elazığ’da 6.8 şiddetinde #Deprem Umarım can ve mal kaybı yaşanmaz.  Bu kış günü insanlar evsiz ve barksız kalmaz. Çok geçmiş olsun #Elazığ şeklinde paylaşımlar yapılarak destek mesajları verildi. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Furkan düzgün
Furkan düzgün - 9 ay Önce

Geçmiş olsun

Nemla kazancı
Nemla kazancı - 9 ay Önce

Allah yardım etsin

Adem ertuş
Adem ertuş - 9 ay Önce

Elazığ'a geçmiş olsun ama bu yukarıda adı yazılanlar mesaj iletenler van depreminde hiç bir icraatı olmamıştır maksat yeşillik olsun diye paylaşmışlar hey gidi dünya

SIRADAKİ HABER