banner10

Van’da korona virüs tedavisi gören 4 kişi, hastalığı yenip taburcu oldu

Van’da korona virüs tedavisi gören 4 kişi, hastalığı yenerek taburcu oldu.

Van’da korona virüs tedavisi gören 4 kişi, hastalığı yenip taburcu oldu

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Van’da iki kişinin daha korona virüs salgınını yendiğini söyledi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Van’da iki kişinin daha korona virüs salgınını yendiğini söyleyerek sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Ülkede etkisini gösteren korona virüs için vatandaşlar Van vaka ölüm tedavi sayısını merak ediyor. Vatandaşlar, il il korona virüsü vaka sayısı araştırmaları yapıyor. Peki, Van’da korona virüs hasta sayısı kaç tane? İşte detaylar…

Van korona virüs vaka sayısı haberimizde. Türkiye, yeni tip korona virüse karşı önlem almaya devam ediyor. Öte yandan vaka sayısı ise yükselerek devam ediyor. Vatandaşlar ise il il korona virüsü vaka sayısı araştırmalarını sıklaştırdı. Peki, Van’da korona virüs hasta ölü ve iyileşen tedavi sayısı kaç tane? İşte Van korona vaka sayısı…

Van nüfusu:

Nüfus: 1.136.157

3 NİSAN 2020

Van vaka sayısı: 24

4 Nisan 2020

Van vaka sayısı: 24

7 Nisan 2020

Van vaka sayısı 20

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Van’da iki kişinin daha korona virüs salgınını yendiğini söyledi. Bu durumda 24 Vakada 4 vatandaş korona virüsü yenerek kentte vaka sayısını da 20’ye indirdi.

VALİ BİLMEZ ‘SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ VARSINIZ’

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak takipçilerini bilgilendiren Van Valisi Bilmez, “Van'da Covid-19'dan tedavi gören 2 hemşehrimiz daha taburcu oldu. İlimizde hastalığı yenerek taburcu olan kişi sayısı böylece 4'e ulaştı. Tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum.  Vefakarca çalışan tüm Sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim. İyi ki varsınız.” İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER