Van’da 4 kişilik asansöre 6 kişi binen Ahmet Davutoğlu ve ekibi yere çakıldı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, radyo programına katılmak üzere geldiği iş merkezindeki 4 kişilik asansöre 6 kişi ile binince, asansör kazası yaşadı.

Van’da 4 kişilik asansöre 6 kişi binen Ahmet Davutoğlu ve ekibi yere çakıldı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu asansör kazası geçirdi. Davutoğlu'nun da bindiği asansör 2’nci kattan birinci kata çakıldı.

Kaza sonrası açıklamada bulunan Gelecek Partisi Basın Müşaviri Ufuk Karcı, "Belinde ufak ağrı var. Birkaç günlük istirahat ile toparlanacak." dedi. Davutoğlu’nun Mersin ve Amasya ziyaretleri ileri bir tarihe ertelendi.

DAVUTOĞLU'NUN BİNDİĞİ ASANSÖR YERE ÇAKILDI
Gelecek Partisi’nin Van programında Davutoğlu'nun Tutku Radyo’ya mülakat vermek için giderken bindiği asansör bir kat yere çakıldı. Belinde oluşan sıkıntı nedeniyle Davutoğlu’nun korse ile oturduğu belirtildi.

DAVUTOĞLU KAÇ KİŞİLİK ASANSÖRE, KAÇ KİŞİ İLE BİNDİ?
Van Postası Gazetesi’nin edindiği bilgiye göre, Van programı kapsamında Özok İş Merkezi 5’inci katta bulunan Tutku Radyo’da katılacağı program için gelen ve 4 kişilik asansöre 6 kişi binen Ahmet Davutoğlu, ekibi ile birlikte 2’nci kattan 1’inci kata çakıldı.

ASANSÖRÜN MUAYENESİ VE ÇALIŞMASI SAĞLIKLI MI?
Şerefiye Mahallesi İrfan Baştuğ Sokak No: 9 İpekyolu/Van adresinde bulunan Özok İş Merkezi içerisinde yer alan asansör 4 kişilik ve 320 Kg kapasiteli. En son bakımı 09 Temmuz 2021 tarihinde yapılan asansör, dikkatli kullanılma uyarısı anlamına gelen MAVİ etikete sahip.  Bir sonraki bakımı 24 Mart 2022 tarihinde yapılacak olan asansör, iş merkezinde bulunan 5 katta yer alan ofislere hizmet veriyor.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER