Van YYÜ Ziraat Fakültesi Dekanı değişti

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde görev süresi dolan Prof. Dr. Semra Demir’in yerine Prof. Dr. Murat Tunçtürk atandı.

Van YYÜ Ziraat Fakültesi Dekanı değişti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde dekan değişikliğine gidildi. Fakültesi’nde Prof. Dr. Semra Demir’in yerine Prof. Dr. Murat Tunçtürk atandı.

Atamayla ilgili açıklamalarda bulanan Prof. Dr. Semra Demir, “Uzun yıllar boyunca idarecilik yaptığım Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesindeki Dekanlık görev sürem sona ermiş ve bu onurlu görevi Prof. Dr. Murat Tunçtürk hocama devretmiş bulunmaktayım. Dekanlık görevi süresince beraber çalıştığım değerli rektörlerim Prof. Dr. Peyami Battal ve Prof. Dr. Hamdullah Şevli hocalarıma ve üst yönetimlerine teşekkür ederim. Yeni dekanımız Prof. Dr. Murat Tunçtürk hocamıza da fakültemize güzel hizmetler yapacağı ve katkı sağlayacağı inancıyla başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt
Bozkurt - 1 ay Önce

Prof. olmuşsun, Dekanlık devir teslimi yapılıyor, Keşke BERE ve ATKI da taksaydın.

Bozkurt
Bozkurt - 1 ay Önce

Demekki her şey eğitimle bitmiyor, Namazı Camide değilde SOKAKTA, Yemeği LOKANTADA değilde DIŞARDA bir yer bul ye, diyenler hepsi OKUMUŞ. Dün öğlen saatinde Cumhuriyet cad. yakın bir yerde Büyük Saksının etrafına 2 Köpek işedi, Birkaç dak sonra Lokantadan yaptırdıkları dürümü 3 kişilik aile o saksının etrafında yerken gördüm, Gördüğümde yemeklerini bitirmiş üzerelerdi, bişi diyemedim, zoruma gitti, Bizleri kimlerin yönettiğine koca bir ah ettim.

SIRADAKİ HABER