banner9

Van Valisi Bilmez banka şubelerini ziyaret etti

Daha önce birçok kurum ve kuruluşa ziyaretler gerçekleştiren Van Valisi Mehmet Emin Bilmez’in ziyaret turunda bu sefer banklar yer aldı.

Van Valisi Bilmez banka şubelerini ziyaret etti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Van'da şubesi bulunan birçok bankayı ziyaret ederek müdürü ile bir araya geldi. Daha önce de kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, ve yayın kuruluşlarını ziyaret eden Vali Bilmez’in bu seferki adresi Van’da bulunan banklar oldu. İlk ziyaretini Vakıflar Bankası Van Şubesine yapan Vali Bilmez, burada Şube Müdürü Murat Akın ile görüştü. Daha sonra Garanti Bankası’na geçen Vali Bilmez, Şube Müdürü Murat Gül ile bir araya geldi.

BANKLARIN VALİ SEVİNCİ
Kuveyt Türk Bankası Van Şubesi ile ziyaretlerine devam eden Bilmez,  burada Banka Müdürü Abdurrahman Kaygusuz ile görüştü. Banka Müdürü Kaygusuz, Vali Bilmez’e günün anısına tablo hediye etti. İNG Bank Van Şubesini ziyaret eden Vali Bilmez, Banka Müdürü Aydın Şen bir görüşme gerçekleştirdi. Müdür Şen, ziyaret anısına Vali Bilmez’e ‘Osmanlı Tuğralı’ plaket takdim etti. Albaraka Türk Van Şubesine geçen Vali, Banka Müdürü Mustafa Aydın ile bir araya geldi. Vali Bilmez, daha sonra Şekerbank Van Şubesini ziyaret ederek, Banka Müdürü Köksal Çinkılıç ile görüştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER