banner9

Van TSO Başkanı Necdet Takva, "Deprem konutlarında sıkıntı sürüyor"

Van TSO Başkanı Necdet Takva, deprem sonrası AFAD tarafından TOKİ'ye yaptırılan deprem konutlarda sıkıntıların devam ettiğini belirtti.

Van TSO Başkanı Necdet Takva, "Deprem konutlarında sıkıntı sürüyor"

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van TSO Başkanı  Necdet Takva, deprem sonrası AFAD tarafından TOKİ'ye yaptırılan deprem konutlarda sıkıntıların devam ettiğini belirtti.
 
Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, deprem sonrası yapılan ve hallen sıkıntıları devam eden deprem konutlarında incelemelerde bulundu. AFAD tarafından TOKİ'ye yaptırılan konutlarda sıkıntıların bir türlü bitmediğini ifade eden Takva, vatandaşın konut kredisini ödemekte sıkıntı yaşadığına dikkat çekti. Sosyal medya  hesabında yaptığı paylaşımda konuyu gündeme getiren Takva, “Deprem sonrası TOKİ marifetiyle yapılan afet konutlarında dram devam ediyor. Ödemelerde büyük sıkıntı yaşayan Van halkı, bu borcu ödeyecek durumda değil. Bunun farkındayız ve bu şarkı burada bitmeyecek!” dedi. 

Kaynak:; Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet kina
Hikmet kina - 6 ay Önce

Van memursen TOKİ deki 2011 den beridir bir türlü çüzülemeyen kangren olmus sorunlarda dile getirilse çok iyi olur.Bizi dre görün biz paramız verdiğimiz halde hala bir enkaz içinde yaşıyoruz.

SIRADAKİ HABER