banner7

Van Süerler Mobilya’dan büyük kampanya

Van’da mobilya sektörünün öncülerinden olan Süerler Mobilya’nın müşterileri için birbirinden cazip kampanyalara devam ediyor.

Van Süerler Mobilya’dan büyük kampanya

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Süerler Mobilya, cazip kampanyalar yaparak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Van Süerler Mobilya son olarak yaptığı kampanyada müşterilerinin eksi mobilyalarını 5 bin TL’den geri alırken, eski beyaz eşyalarını ise bin 650 TL’den alıyor.

Sık sık yaptığı indirim ve fırsat kampanyalarıyla Van’da mobilya sektörünün öncülerinden olan Süerler Mobilya, müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Özellikle ülke olarak ekonomik anlamda zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde Van Süerler Mobilya’nın yapmış olduğu kampanya ilgi görüyor.

Süerler Mobilya yaptığı son büyük kampanyada müşterilerinin eksi mobilyalarını 5 bin TL’den geri alırken, eski beyaz eşyalarının ise bin 650 TL’den alıyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Kazım Karabekir Caddesi Süerler Apartmanı Altında bulunan Süerler Mobilyaya veya Sahil Caddesi DSİ Kampı Karşısı Edremit’te bulunan Süerler Mobilyaya uğrayabilirler. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER