Van Otelciler Derneği Başkanı Yeşilağaç: İran’lılar sadece Van için mi tehdit?

Van Otelciler Derneği Başkanı Reşat Yeşilağaç Van için felaket diye belirtilen İran’lıların Antalya için neden tehdit oluşturmadığını sordu.

Van Otelciler Derneği Başkanı Yeşilağaç: İran’lılar sadece Van için mi tehdit?

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL


Başkan Yeşilağaç sosyal medya hesabından İran’da faaliyet yürüten bir turizm şirketinin Antalya için düzenleyeceği gezi afişini paylaşarak, Kapıköy sınır kapısının kapalı olduğuna isyan etti. Yeşilağaç İran’lı turistlerin Antalya için neden tehlike oluşturmadığı sorusuna da cevap aradığını belirtti.

Yeşilağaç sosyal medya paylaşımında, “Bu ilan İran’ın Tebriz şehrinde çalıştığım bir acentanın reklamı. Bizim felaketimiz olacağını dediğimiz misafirlerimizi Antalya’da ağırlayınca adına ekonomi deniyor. Söz konusu Van olunca pandemi bahanesine sığınanlara yazıklar olsun!” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Van Postası Gazetsi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 hafta Önce

Bizi temsil edenler utansın İran dan günde binlerce turist geliyor ve gidiyor onlarca uçak sefer yapıyor ama Batı’ya çünkü söz konusu Van olunca bahane hazır hastalık var zeten bizi temsil eden vekilerimiz öyle açıklama yapıyorlar çifte standart güzel memleket sahipsiz temsil edenler utansın bu memleket e destek değil köstek

SIRADAKİ HABER