Van Gürpınar Kaymakamı Kayabaşı: Kapımız sonuna kadar açık

Bugün göreve başlayan Gürpınar Kaymakamı Fatih Kayabaşı, vatandaş odaklı hizmet anlayışı temel anlayışı içinde olacaklarını belirterek, tüm vatandaşlara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

Van Gürpınar Kaymakamı Kayabaşı: Kapımız sonuna kadar açık

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kararname ile FETÖ terör örgütü üyesi olduğu tespit edilen ve görevden alınan Gürpınar Kaymakamı Fatih Sayar’ın yerine atanan Fatih Kayabaşı göreve başladı.

Bugün göreve başlayan Kaymakam Kayabaşı, yayınlandığı mesajında Gürpınar’ın kalkınması ve daha yaşanılır bir ilçe olması yönündeki çalışmalar önceliklerinin olacağını belirtti.

“GÜRPINAR’A HİZMETİN ONURUNU TAŞIMANIN VE SORUMLULUĞUNU ÜSTLENMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”

Kaymakam Kayabaşı yayınladığı mesajında, “Saygıdeğer Gürpınar’lı Hemşerilerim; Gürpınar’da göreve başlarken sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğunu içerisinde tüm Gürpınar’lı hemşerilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde vatandaş odaklı hizmet anlayışı temel anlayışımız olacaktır. Bu anlayış doğrultusunda tüm vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza sunulması çabası içerisinde olacağım. Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla birlik beraberlik ve ekip ruhu içerisinde ilçemizin kalkınması ve daha yaşanılır bir ilçe olması yönündeki çalışmalar önceliğimiz olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Gürpınar halkına selam ve saygılarımı sunarken, Gürpınar’a hizmetin onurunu taşımanın ve sorumluluğunu üstlenmenin mutluluğunu yaşadığımı tekrardan ifade etmek isterim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER