Van Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, Bakan Pakdemirli’ye teşekkür etti

Van Gürpınar Belediye Başkan Hayrullah Tanış Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Van Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, Bakan Pakdemirli’ye teşekkür etti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Ankara temaslarında Bakanlıklarla kent yatırımlarıyla ilgili görüşen Van Gürpınar Belediye Başkan Hayrullah Tanış Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye ilçeye yapılacak desteklerden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çelik, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yle görüşerek atıl tarım arazilerinin üretime kazandırılması hususu ve DSİ sulama projelerini görüştü.
Sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı yayımlayan Tanış, “Sayın bakanım Bekir Pakdemirli’ye norduz dönüşüm projemize, norduz koyunu araştırma enstitüsünün Van’da kurulması desteği, ilçe tarım binası ve zernek sulama hattının ıslahı destekleri için teşekkür ederim. Öncülük eden Abdulahat Arvas ve Kayhan Türkmenoğlu’na teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6