Van Edremit Belediyesi çalışmalarıyla takdir topladı

Van’ın Edremit ilçesinde yapılan karla mücadele çalışmaları sosyal medya hesaplarından takdir edildi.

Van Edremit Belediyesi çalışmalarıyla takdir topladı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van geçmiş yıllara oranla yüzde 70 daha fazla yağan karla karşı karşıya, ilçe ve merkez belediyeler gece gündüz demeden karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. 

Karla mücadele çalışmalarını eğlenceye dönüştüren Edremit Belediyesi çalışanları sosyal medya hesapları üzerinden yapılan çalışmalarla ilgili bir video yayımlayarak takdir topladı.

SABRINIZI GENİŞ TUTUNUZ EKİPLERİMİZ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR
Edremit Belediye Başkanı Av. İsmail Say, Görevini zevkle ve aşkla yapan çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkürler. Kıymetli hemşerilerimiz son yılların en sert kışını yaşıyoruz. Çok yoğun ve aralıksız bir kar yağışı var. Sabrınızı geniş tutunuz ekiplerimiz aralıksız çalışıyor. Ana arterlerden sonra ara sokaklarımızda bitinceye kadar buradayız.” dedi.

İŞİNİ ZEVKLE YAPAN MESAİ ARKADAŞLARINIZ VAR İSE HİZMET KADAR GÜZEL BİR SEKTÖR YOKTUR
Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Emrah Bozkaya, “Edremit ilçemizin değerli sakinleri, dün gece itibari ile yağan kar ile mücadele çalışmalarımız ana arterlerde tamamlanmış olup sorumluluk sahamızda olan mahallelerde an itibariyle ara arterlerde çalışmamız devam ediyor. Sizin için yollardayız. 7/24 esaslı çalışıyoruz. İşini zevkle yapan mesai arkadaşlarınız var ise hizmet kadar güzel bir sektör yoktur. Fedakarlığın adıdır Edremit Belediyesi.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER