banner10

Van AK Parti'de 5 ilçe başkanı ataması yapıldı. İşte atanan yeni ilçe başkanları...

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Bölge Koordinatörü Van'a gelmiş ve 5 ilçe başkanının istifasını istemişti. Şimdi de istifalar ile boşalan ilçe başkanlıkları için yeni atamalar yapıldı.

Van AK Parti'de 5 ilçe başkanı ataması yapıldı. İşte atanan yeni ilçe başkanları...

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk'ün Haberi

AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen AK Parti MKYK üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Gürcan Van’a gelerek 2 gün bir dizi görüşme gerçekleştirmişti.

Aynı zamanda Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü olan Mahmut Gürcan, 2 günlük Van ziyareti sırasında 6 ilçe başkanını çağırarak görüşmüş ve bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek istifalarını istemişti. 

İSTİFALARI İSTENEN İLÇE BAŞKANLARI
İstifalarının istenmesi üzerine Özalp İlçe Başkanı Orhan Yıldırımçakar, Muradiye İlçe Başkanı İbrahim Vanlı, Erciş İlçe Başkanı Adnan Aydın, Gürpınar İlçe Başkanı Halit Toktaş, Çatak İlçe Başkanı Tahsin Babur görevlerinden ayrıldı.

YENİ ATANAN İLÇE BAŞKANLARI 
İstifaları istenen ilçe başkanlarından boşalan görevlere getirilmek üzere mülakata çağrılan adayların arasından 5 ilçenin yeni ilçe başkanı bugün atandı. 

Yeni yapılan atamaya göre; Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar, Muradiye İlçe Başkanı M. Nesim Yavrutürk, Erciş İlçe Başkanı Nedim Sağlam, Gürpınar İlçe Başkanı Taha Güngör, Çatak İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu oldu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZALP
ÖZALP - 8 ay Önce

ERCAN AĞAR I ÇOK İYİ TANIYORUM.HDP Lİ MURAT DURMAZIN ÇOK ÇOK YAKIN DOSTUYDU BERABER HDP YE İYİ ÇALIŞTILAR BUNA ŞAHİT OLDUM

kargalı özalp van
kargalı özalp van - 8 ay Önce

benim anlayamadığım hdp ye çalışacaksın ak partiden nemalanacaksın öyle mi?düzen bu mu şimdi?

cemal
cemal - 8 ay Önce

bunlar mı şimdi aralanan ömer ler mi? ak parti ne yapıyor ALLAH aşkına

senar
senar - 8 ay Önce

ak parti bunlarla mı 2023 te seçime gidecek desenize ak parti kendini bitirme sürecine girdi

HDP
HDP - 8 ay Önce

HDP Ak partiye kayyum atadı :))))

SIRADAKİ HABER