Uyuşturucu Madde Kullanımını Önleme "Öykü Yarışması"

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesin (Van YYÜ) uyuşturucunun zararlarına dikkat çekmek amacı ile Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından üniversite öğrencilerine yönelik Öykü Yarışması düzenleneceğini duyurdu.

Uyuşturucu Madde Kullanımını Önleme "Öykü Yarışması"

Uyuşturucu madde bağımlılığının sağlığa, insan ilişkilerine ve topluma verdiği olumsuz etkileri ortaya koymak ve özellikle üniversite gençliği arasında uyuşturucu madde kullanımını önlemek ve uyuşturucunun zararlarına dikkat çekmek amacı ile Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından üniversite öğrencilerine yönelik Öykü Yarışması düzenleniyor.

Eserlerin en fazla 3000 kelime olacak şekilde hazırlanıp, 30 Nisan 2020 günü saat 17.00’a kadar [email protected] veya [email protected] mail adresine,  eksiksiz ve ıslak imzalı şekilde doldurulan katılım formlarının ise posta yolu ile PTT Şubeleri üzerinden PK 155 Yenişehir Ptt Merkez Müdürlüğü Ankara  adresine gönderilmeleri gerekmektedir.

Yarışma ile ilgili şartname ve detaylı bilgilere ulaşmak için //www.narkotik.pol.tr/kurumlar/narkotik.pol.tr/Duyurular/oyku-yarismasi/Oyku-Yarismasi-Sartnamesi.pdf linkini tıklayın.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER