Takva’dan Van için dayanışma çağrısı

Seçim çalışmasını sosyal medya üzerinden de yürüten AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, “Birlikte çok güzel bir ülke, çok güzel bir şehir oluşturabiliriz. Güzel düşünürsek olur” dedi.

Takva’dan Van için dayanışma çağrısı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Seçim çalışmasını sosyal medya üzerinden de yürüten AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, “Birlikte çok güzel bir ülke, çok güzel bir şehir oluşturabiliriz. Güzel düşünürsek olur” dedi.

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduktan sonra seçim çalışmasına büyük bir hız veren Necdet Takva, deyim yerindeyse her mecrada at koşturuyor. Gerek kapı kapı ev ziyaretleri gerek ise esnaf ziyaretlerinde bulunuyor.

Sosyal medya üzerinde de atağa geçen AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, Twitter isimli sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda çok daha güzel bir şehir inşa edebileceklerini söyledi. Söz konusu paylaşımda Takva, “Bu ülke hepimizin arkadaşlar. Ve bu Şehir...Birlikte çok güzel bir ülke, çok güzel bir şehir oluşturabiliriz. Güzel düşünürsek olur, Güzel düşünmezsek olmaz!.” kelimelini kullandı.

SEÇMENE 'BAŞKALARININ FİKİRLERİNİN PEŞİNDEN KOŞMAYIN' ÇAĞRISI

Takva, yaptığı bir diğer paylaşımda ise insanın kendi olması gerektiği ifade etti. Başkalarının peşinde koşmamak gerektiğini anlatarak, “Kendiniz olun arkadaşlar. Kendi fikirleriniz olsun, kendi yazdıklarınız... Bu iyi bir şeydir. Kuyruk olmamak lazım, hep yorum yapan, başkasının yazdıklarından durum çıkaran, hayatı eleştiri üzerine kurmak... Bu iyi bir şey değildir” dedi.

Takva sosoyal medya üzerinde seçmenlerine ve kendisine gönül verenlere seslendiği bir başka paylaşımında ise, “Bize inanan, güvenen herkesten ricamdır; Kendi mahallenizde, sitenizde komşularınız, akrabalarınız, hısımlarınız, arkadaşlarınız ile bir araya gelin, toplanın, istişare edin. Bu şehre dair hayallerimizden söz edin. Şehrin huzuruna, zenginliğine duyulan ihtiyaçtan söz edin” şeklinde mesaj verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 10:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Ayşin
Osman Ayşin - 6 ay Önce

Necdet TAKVA'NIN samimiyetine inanıyorum. Van Necdet Takva ile daha iyi hizmete kavuşmuş olacaktır. Necdet Takva birikimli, donanımlı ve kucakalayıcıdır. Herkese eşit mesafededir. Dürüst olduğu kadar, işi bilendir. Necdet Takva'nın AK Partide Büyük Şehir Belediye Başkan adayı gösterilmesi bir şanstır diye düşünüyorum. İnşAllah bu tespilerimde yanılmıyorum. İlimiz için hayırlı olsun.

Osman Ayşin
Osman Ayşin - 6 ay Önce

Ağzına ve yüreğinize sağlık. Elbette Van'da yaşayan herkesin, karar verirken sağlıklı karar vermesi gerekir. Sağlıklı düşünmesi gerekir. Van'a yazık olur. Başkasına kuyruk olmamak lazım. Yoksa yazık olur. Herkes elini vicdanına koyarsa nasıl bir karar vereceğini çok iyi bilir. Kaybedecek zamanımız yok. Allah rızası için Van'ımıza sahip çıkmamız lazım. Bu hizmet kiminle daha iyi yürür ona bakmak lazım. Bu fırsatı kaçırmamak gerekir. Van gelişmeye ve daha çok büyümeye muhtaçtır. Buna da müsait dir. Kardeşlik ruhuyla hareket edilmesine gerektiğine inanıyorum. İnşAllah Van seçmeni buna dikkat edeceğine inanmak istiyorum.

SIRADAKİ HABER