banner10

Takva’dan siyasilerin ideolojik slogan atmalarına ve taziye, cenaze katılımlarına gönderme

Cenaze ve taziyelere katılarak veya ideolojik slogan atarak bunu gündeme taşıyan politikacıları eleştiren Van TSO Başkanı Necdet Takva, Van’ın çevreye yolu, ucuz uçak bileti, tarımsal desteği, gibi konularda hizmet beklediğini vurguladı.

Takva’dan siyasilerin ideolojik slogan atmalarına ve taziye, cenaze katılımlarına gönderme

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

sosyal medya hesabındaN çeşitli konuları dile getiren Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  (Van TSO) Necdet Takva, Twitter hesabındaki paylaşımında siyasilere gönderme yaptı. Siyasilerin cenaze ve taziyelere katılarak, ya da ideolojik slogan atarak hizmet ettiğini dile getiren Takva, Van’ın çevreye yolu, ucuz uçak bileti, tarımsal destek gibi birçok konuda hizmet beklediğini ifade etti.

NECDET TAKVA’DAN İNCE GÖNDERME
Necdet Takva’nın gönderme yaptığı paylaşımında, “Cenazeye, taziyeye, düğüne, açılışa katılarak halka hizmet ettiğine inanan akıl ile, yürüyerek, oturarak, ideolojik slogan atarak hizmet ettiğine inanan siyasi temsiliyet arasında fark yoktur. Her İki yaklaşımda da hizmet yoktur, mutlak butlan vardır, tribüne oynamak vardır! Van halkının; uçak seferlerine, ucuz bilete, çevre yoluna, stadyuma, işe, aşa, finansmana, tarımsal-hayvansal desteğe, sevgiye, korunmaya, Vangölü kanununa, yeni kentsel alanlara, girişimciye, kümelenmeye, yatırıma, hasılı çok şeye ihtiyacı var. Ve bunlar için kanun yapıcılara!” şeklindeki sözlerle bazı konulara dikkat çekip siyasileri eleştirdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER