banner10

Süerler Grup'tan Van’da iki ilçeye otel yatırımı

Süerler Grup'un Saray'da hizmete sunduğu Grand Saray Hotel& Hobby Restoran’ın ve Gevaş İlçesinde inşası tamamlanan Ahtamara Otel’in açılışı yapıldı.

Süerler Grup'tan Van’da iki ilçeye otel yatırımı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van’ın saray ilçesi ve Gevaş ilçesinde Süerler Grup tarafından Grand Saray Hotel& Hobby Restoran ve Ahtamara otel hizmete açıldı.

Van’ın ekonomisini canlandırma ve ilçelerde işsizlik oranını düşüre bilme adına yapılan çalışmalara bir yenisi de Süerler Grup tarafından eklendi, geniş kapasiteli, rahat konforuyla Saray ve Gevaş ilçesinde otel yatırımı yapan Süerler Grup Van turizminin canlanması ve işsizlik oranın bu tür yatırımlarla çözülebileceğini hedefliyor.

GENÇLERE İŞ VE AŞ DESTEĞİ SAĞLAYALIM
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer, “ Kapıköy sınır kapımıza yakın olan Saray ilçemize değer katacak Grand Saray Otel ve Restoranımızın tanıtım kokteyline katıldık. Memleketimizin en ücra yerlerine yatırım yaparak yerel ekonomiye değer katan, gençlere iş ve aş desteği sağlayan Süerler Grup'un Saray'da hizmete sunduğu Grand Saray Hotel& Hobby Restoran açıldı. Yine bununla birlikte Gevaş Bahçeli evler mahallesi, Atatürk caddesinde Ahtamara otelimizin açılışını gerçekleştirdik. Bu sadece bizimle sınırlı kalmasın, yatırımcıları Van’a davet ediyoruz. Van’da olan güvenlik ortamı ve turizm altyapısı birçok ilde yok, Van’a yatırım yapmak isteyen bütün yatırımcıların da arkasındayız. İki otelimizde çalışanlara, bölgeye ve Halkımıza hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER