banner10

SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yolsuzluk operasyonu

SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yolsuzluk iddiası ile yapılan operesyonda çok sayıda gözaltı işlemi yapıldı.

SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yolsuzluk operasyonu

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk'ün Haberi

SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yolsuzluk iddiası ile yapılan operesyonda çok sayıda gözaltı işlemi yapıldı.

Menfaat karşılığı sahte rapor düzenlendiği iddiası ile SBÜ Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan operasyon sonucunda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Kurulu'nda menfaat karşılığı sahte rapor düzenlenmesi ve rüşvet karşılığı randevu sağlama iddiası ile yolsuzluk operasyonu düzenlendi. Operasyonda  E.T, S.İ, G.K, Ö.Y, E.Ç ve E.Y'nin arasında bulunduğu 18 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

Operasyonun hastane içinde ve dışında genişletileceği bekleniyor.

Detaylar geliyor..

Kaynak: Van Postası Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 21:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Ayşin
Osman Ayşin - 3 gün Önce

Lütfen yolsuzluklar hangi kurumlarda, nerede ve kimler tarafından yapılıyorsa üzerine gidilmelidir. Allah'tan korkmaz kuldan utanmazlardan hesap sorulmalıdır. Son zamanlarda bazı siyasilerin menfaat ve çıkar temin etmek amacıyla bazı kurumlara kendilerine uyabalicek şahısları getirme çabaları içinde oldukları duyumları var. Sesiz kalmayalım. Yazık olur. Bu ülke hepimizindir. Hep beraber sahip çıkalım.

van65
van65 - 2 gün Önce

van bölge hastanesinde neler oluyor yazik yaa bu tür denetimlerin olmasi cok iyi

Vanlıyim
Vanlıyim - 2 gün Önce

Derhal ilgili kişiler ihraç edilsin dr görevden alınmalı personel işten atılmalı alçaklar gerçek hastaya sağlam raporu sağlıklı insana engelli raporu verin

mehmet sait taş
mehmet sait taş - 1 gün Önce

İnşaAllah devamı gelir.bizim başımızada o kadar bela omluşlar ki.çalıştırdığım bir işçim direkten düştü.bütün masraflarını karşıladım.tazminatını verdim. ama adi insan sapa sağlam olduğu halde van araştırma hastanesinden engelli raporu aldı.aldığı raporda iki kolu sakat yazıyor amma adam traktör kullanıyor ve garsonluk yapıyor.kendiside rüşvetle rapor aldığını kabul ediyor ve bize tazminat davası açmış.Allah bu sahte raporları verenlerin belasını versin.inşaAllah hepsi yakalanır.memlekette herkes engelli raporlu

SIRADAKİ HABER