Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Van’a geliyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yarın Van’a geliyor. Bakan Koca’nın vakaların patlak verdiği ilimizde bir dizi incelemelerde bulunarak önemli açıklamalarda bulunacağı öğrenildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Van’a geliyor

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yarın Van’a gelecek. Bakan Koca geçtiğimiz hafta en çok vakaların görüldüğü iller arasında Van’ın başı çektiğini açıklamıştı.

Van Ticaret ve İş Dünyası Derneği (VATSO) Başkanı Zahir Kandaşoğlu Van Postası Gazetesi aracılığıyla geçtiğimiz hafta Mardin, Şanlıurfa, Batman, Siirt, Şırnak ve Diyarbakır illerinde Covid-19 salgınını değerlendirme toplantılarına katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya çağrıda bulunarak Van’a davet etmişti.

Sağlık Bakanı Koca bu çağrı üzerine yarın Van’a gelerek, bir dizi incelemelerde bulunarak önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor. Bakan Koca yarın saat 10.00’da Van Valiliği ziyaret ederek açıklamalarda bulunacak.

KANDAŞOĞLU BAKAN KOCA'YA VAN'A GEL ÇAĞRISI YAPMIŞTI
VATSO Derneği Başkanı Zahir Kandaşoğlu geçtiğimiz hafta Van Postası Gazetesi aracılığıyla yaptığı çağrıda, “Sayın Sağlık Bakanım zatıâlinizi ve sağlık çalışanlarını çok seviyoruz. Size ve sağlık çalışanlarına dua ediyoruz. Bugün Diyarbakır'da yaptığınız toplantının Van'da da yapılmasını rica ediyoruz. Çünkü Van'da vaka sayısı çok fazla” ifadelerine yer vermişti.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan õzgökce
ayhan õzgökce - 2 hafta Önce

sayın baknım vana hoş geldın Allah yar ve yardımcınız olsun

SIRADAKİ HABER