banner10

Necdet Takva'dan Van halkına teşekkür

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva, seçim çalışmalarında kendisine gösterdiği ilgiden dolayı Van halkına teşekkür mesajı atarak, halkın verdiği kararın huzur getirmesi temenni etti.

Necdet Takva'dan Van halkına teşekkür

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva,  Van halkına teşekkür mesajı atarak, halkın verdiği kararın huzur getirmesi temenni etti.

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva, Van halkına teşekkür mesajı attı. Seçim çalışması süresince kendileri dinleyen evinin kapısını açanlara minnet duyduğunu aktaran Takva, “Van halkına sonsuz teşekkür ediyorum. 3 ay boyunca bize katlandıkları İçin, Yüzlerini dönmedikleri için, dinledikleri ve anlattıkları İçin, acılarına, yaralarına rağmen sürece dâhil oldukları için, açık kapıları için, yemekleri, suları, çayları İçin ve Sabırları için...” şeklinde paylaşımda bulundu.

‘ÇARE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM’

Van halkının verdiği kararın huzur ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini aktaran Takva,  sosyal medya paylaşımında , “Günaydın Van, günaydın Van’ın güzel insanları.. Umarım verdiğiniz karar sizleri ve bizleri her zaman huzurlu ve mutlu kılar. Sizin kucağınızda doğdum, kucağınızda öleceğim. Yanınızda olmaya, doğru olmaya, yoksulluğunuza, işsizliğinize çare üretmeye devam edeceğim..” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlıı
vanlıı - 3 ay Önce

sn necdet bey inan çok özüldük fakat seçimde önce sana yalvardık rica ettik kazanmak istiyorsan Allah aşkına büyük ilçeyi bu aday olsun dedik fakat engeleyenleri aşamadık yemin olsun biz gençlerin dedğini yapsaydın inan çok farklı olurdu yazık günah oldu halk hangi adayı istiyorsa onunla yola çıkılması lazım halk teşkilatlara öfke tepki çok vardıinşAllah halkın dediği olur

SIRADAKİ HABER