banner9

Necdet Takva'dan "Bayram alışverişini yerel esnaftan yapın" çağrısı

Van halkına çağrıda bulunan VAN TSO Başkanı Necdet Takva, bayram alışverişi için yerel esnafın tercih etmelerini istedi.

Necdet Takva'dan "Bayram alışverişini yerel esnaftan yapın" çağrısı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van halkına çağrıda bulunan VAN TSO Başkanı Necdet Takva, bayram alışverişi için yerel esnafı tercih etmelerini istedi.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van halkına seslenerek bayram alışverişi için yerel esnafı tercih etmelerini istedi. Ramazan Bayramı’na sayılı günler kalırken, çarşı, pazarda bayram hareketliliği başladı. Ülke ekonomisi yüzde 2,6 bir daralmaya giderken bugünlerde yapılan bayram alışverişleri kent ekonomisine yadsınamaz bir önemi var. Esnaf, her köşe başında açılan ulusal marketlerden şikayet ederken; Van TSO Başkanı Necdet Takva, yerel esnafı destekleyen bir açıklamada bulundu.
 
"VAN KAZANSIN ESNAFIMIZ KAZANSIN"

 Twitter hesabında yaptığı paylaşımda Van halkına seslenen Takva, bayram alışverişlerinde yerel esnafın tercih edilmesini istedi. Takva, söz konusu paylaşımında; “Van halkına çağrımızdır;  bayram alışverişinizi yerel esnaftan yapın.Kim ki hayrınızda-şerrinizde yanınızda ise onunla alış-veriş yapın. Van kazansın, esnafımız kazansın” diyerek yerel esnafa sahip çıkılmasını istedi. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 01:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
van65
van65 - 4 ay Önce

sayin takva cumhuriyet cad seyar saticilar isgal etmis cad resmen pazar yerine dönmüş ona çare bulun yazik bu guzelim sehri ..

SIRADAKİ HABER