Nayif Süer, "Boş toprakların nasıl verimli tarlalara dönüştüğü ortada"

Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer, Gevaş’ta boş duran toprakları birer verimli tarlalara dönüştüren Van TB Üyesi Celal İpekten'i ziyaret etti

Nayif Süer, "Boş toprakların nasıl verimli tarlalara dönüştüğü ortada"

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Yaşar, borsa üyesi Celal İpekten'in emek ve gayret ile doğal sebze ve meyve yetiştirdiği tarlasını ziyaret etti.

Bir üyesinin boş toprakları nasıl verimli birer tarım alanına dönüştürdüğünü sosyal medyada gösteren Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer,  "Borsa üyelerimizden Celal İpekten, Gevaş’ta boş duran toprakları birer verimli tarlalara dönüştürdü. Verdiği uzun emeklerden sonra tarlalar adeta bir cennet bahçesi haline geldi. Üyemiz Celal İpekten'i tebrik etmek, emeği ve gayreti ile oluşan cenneti görmek ve değerli Vanlı hemşerilerimle paylaşmak için tarlaya gezmeye geldim. Gördüğüm manzara ve üretilen ürünler çok güzel. Bu da emek verildiğinde toprağın nasıl bereketli bir tarlaya dönüştüğünün ispatıdır. Üyemizi bir kez daha tebrik ediyorum ve herkese örnek olmasını istiyorum" diyerek tarım arazilerinin boş bırakılmamasına dikkat çekti. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER