banner9

Naif Süer’den Edremit Belediyesi'ne ziyaret

Van TB Başkanı Süer, Edremit Belediye Başkanı İsmal Say’ı ve Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Ercan Karahan’ı makamında ziyaret etti. 

Naif Süer’den Edremit Belediyesi'ne ziyaret

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van Ticaret Borsası Başkanı Nayif Süer, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Edremit Belediye Başkanı İsmal Say’ı ve Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Ercan Karahan’ı makamında ziyaret etti.  Kurumlar arası koordinasyonun çok önemli olduğunu belirten Süer, bu çerçevede ziyaretlere devam edeceklerini açıkladı.  

Van için Edremit’in çok önemli olduğuna dikkat çeken Süer, Edremit için yapılan her hizmete gönülden destek vereceklerini söyledi.

karahan.jpg

NAYİF SÜER, ERCAN KARAHAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ DEDİ
Edremit Belediye Başkan Yardımcısı olarak olarak göreve başlayan Ercan Karahan’a hayırlı olsun dileklerini bildiren Süer, Van TB olarak Van için yapılan her hizmete destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Ercan Karahan daha önce Van’da İpekyolu İlçe Tarım ve Orman Müdürü görevini yürütürken eş zamanlı olarak İpekyolu Belediyesi’ne kayyım olarak atandığı dönemde İpekyolu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine  de getirilmişti.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı
vanlı - 5 ay Önce

Üstat ne güzel demiş 'Yıkılan sarayımdan bir tek nakış kalmadı, Bakışlar içe değil dışa mıhlandı' diye.

SIRADAKİ HABER