İş işleri Bakanı Süleyman Soylu: Van'ın Ve Van Sporun Yanındayım

Vanspor FK Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

İş işleri Bakanı Süleyman Soylu:  Van'ın Ve Van Sporun Yanındayım

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL HABER

Vanspor FK Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek 65 numaralı Vanspor forması hediye etti.

Vanspor FK Kulüp Başkanı Servet Yenitürk ve başkan yardımcısı Ekrem Yalçın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek 65 numaralı Vanspor forması hediye etti.

Yapılan ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Vanspor Kulüp başkanı Servet Yenitürk, “Van milletvekillerimiz, Van Valimiz Mehmet Emin Bilmez ve Kolordu Komutanımız Tümgeneral Hacı İlbaş'ın görüşmeleri sonucu İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Van spor Başkanı olarak beni ve kulübümüzün basından sorumlu başkan yardımcısı Ekrem Yalçın'ı makamına davet etti.

VANSPORA DESTEK VERECEĞİZ 

Van Spor'un bölgedeki önemini ve kulübün sıkıntılarını kendisiyle paylaştık, İç İşleri Bakanımızda buna karşılık olarak ''elimden ne gelirse Van'ın ve Van Sporun yanındayım, mutlaka desteklerimiz olacaktır'' diyerek Van'ı ve Van Spor'u ne kadar önemsediklerini belirttiler. Bizde Van spor yönetimimiz ve Van Spor taraftarlarımız adına İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya ilgi, alakalarından ve Şehrimize olan duyarlılığından dolayı çok çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER