İpekyolu Kaymakamı Aslan esnaflar ile projeleri değerlendirdi

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, yapılacak olan projeleri ilçe esnafları ile bir araya gelerek istişare ediyor.

İpekyolu Kaymakamı Aslan esnaflar ile projeleri değerlendirdi

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan projeler ile ilgili bir araya gelen esnaflar ile fikir alışverişinde bulunuyor. Aslan projeleri ortak akılla değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Kaymakam Aslan, Sanat Sokağında esnaflar ile bir araya gelerek elektronik ortamda projeleri açarak üzerinde değerlendirmeler yaptı. Yapılan değerlendirmede esnaf ve vatandaşlarda fikirlerini beyan etti.

Yapılan esnaf toplantısı sosyal medya üzerinden, “Başkan V. Sinan Aslan, ilçemize kazandırmayı hedefledikleri projelerin ortak akılla değerlendirilmesi gerektiği düşüncesiyle ilçemiz esnafıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan V. Aslan, esnaf ve işyeri sahipleri ile toplantı yaparak; görüş, öneri ve taleplerini dinledi.” Şeklinde paylaşıldı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkurt
bozkurt - 3 hafta Önce

Sayın ASLAN, İpekyolu Belediyesinin görevli ZABITA memurları yokmu ? Sokaklar Araç geçemez durumda, Trafik zaten berbat, işyerleri yola kadar işgal etmiş durumda, Esnafı, esnafla, Esnafı Araç sürücüsüyle karşı karşıya getiriyorsunuz.Herkes istediği şekilde yol ve kaldırım işgali yapıyor. Makyaja çok önem veriyorsunuz,

SIRADAKİ HABER

banner6