İpekyolu Belediyesi karda mahsur kalan sürücüleri kurtardı

İpekyolu Belediyesi karla mücadele ekipleri kırsal kesimlerde kar yağışından dolayı mahsur kalan vatandaşlara umut oldu.

İpekyolu Belediyesi karda mahsur kalan sürücüleri kurtardı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL


Meteorolojinin günler öncesinden yaptığı kar yağışı uyarısından dolayı önlem alan İpekyolu Belediyesi karla mücadele ekipleri yağışların başlamasıyla birlikte sahada çalışmalarına start verdi. Kırsal kesimlerde daha çok etkili olan kar yağışından dolayı yollarda mahsur kalan sürücülerin yardımına İpekyolu Belediyesi yetişti.

Yapılan çalışmalar sosyal medya üzerinden, “Belediyemiz karla mücadele ekipleri, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları anında ulaşıma açıyor. Kar nedeniyle mahsur kalan vatandaşların yardımına koşmayı da ihmal etmeyen ekiplerimiz, son olarak dün gece, Sürüyolu mahallesinde mahsur kalan 2 aracı kurtardı.” İfadeleriyle paylaşım yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
derya
derya - 2 hafta Önce

van postasi hep belediye haberlerini veriyor yok belediye burayi temizledi yok belediye sokak hayvanlarina iyecek verdi yok belediye yol acti yok belediye denetim yapti yok belediye çöpleri topladi sanki belediyeden baska haber yok van pastasinin gundemi belediye belediye belediye ben artik değişik bir haber olunca icerigini okuyorum ha bunu unuttumm ardada vaski haberleri neyse...

SIRADAKİ HABER