İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu VEAH yoğun bakım inşaatını inceledi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi içinde yapılan üçüncü seviye 29 yataklı yoğun bakım ünitesi inşaatını yerinde inceledi.

İl Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu VEAH yoğun bakım inşaatını inceledi

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Adem  Ergioğuz, Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Fatih Taman  yapımına başlanan yoğun bakım inşaatında incelemelerde bulundu.

Müdür Sünnetçioğlu VEAH yoğun bakım inşaatının ilerleme aşamaları ve çalışmalar ile ilgili konularda Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ve Hastane İdarecilerinden bilgi aldı.

AMACIMIZ VAN VE BÖLGE HALKIMIZA LAYIK OLMAKTIR

Müdür Sünnetçioğlu yaptığı kısa açıklamada,”  Sağlık Bakanlığımızın sağlıkta kaliteli hizmetleri kapsamında yaptığı başarılı çalışmalar herkes tarafından görülüp takdir ettiği hizmetlerdir. Van İl sağlık Müdürlüğümüz ve tüm paydaşlarımızla birlikte elimizden geldiğince vatandaşlarımıza daha çok hizmet etmek için çalışmalarımız durmadan devam edecektir.  Amacımız Van ve bölge halkımıza layık olmaktır.” dedi.

HASTANEMİZE YENİ BİRİMLERİN AÇILMASI İÇİN ÇABALAYACAĞIZ

Başhekim Çelik konu ile ilgili, “Van Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ise, hastanemiz Yönetimi olarak Van Valiliğimiz ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün destekleriyle çok kısa zamanda birçok birimlerimizi hizmete açarak halkımızın hizmetine sunduk. İnşallah sırada açacağımız yeni birimlerimizle çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER