banner9

Gülşen Orhan'a bazı derneklerden İstanbul'daki olumsuz algıyı düzeltme ziyareti

Vanlı bazı dernek başkanları, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ile 23 Haziran 2019 seçim çalışmaları sırasında İstanbul'da yaşanan gerginliğin üzerini örtmek ve olumlu bir algı oluşturmak için bir araya geldi.

Gülşen Orhan'a bazı derneklerden İstanbul'daki olumsuz algıyı düzeltme ziyareti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Ak Parti’den 23. ve 24. Dönem Van Milletvekili olan, şimdide Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olan Gülşen Orhan, İstanbul’da bulunan Vanlı Dernek Başkanlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırladı.

23 Haziran 2019 seçim çalışmaları sırasında Gülşen Orhan'ın da katıldığı bazı programlarda dernek başkanları tepki göstermişti. Bazı dernek başkanlarının, "bizimle seçimden seçime muhatap oluyorsunuz, başka zaman yoksunuz, hangi sorunumuz ve derdimizle ilgilendiniz ki şimdi gelmiş destek istiyorsunuz" şeklindeki eleştirileri üzerine, Gülşen Orhan tepki göstermiş ve gerginlik yaşanmıştı.

Yaşanan gerginliğin üzerini örtmek ve İstanbul'daki Dernek Başkanları ile aramızda bir sorun yok, her zaman diyaloğumuz sürüyor görüntüsü vermek amacıyla, planlı organize edildiği düşünülen ziyaretten, çok memnun olduğunu ifade eden Gülşen Orhan, "Dernek başkanlarının yaptığı ziyaretten çok memnun oldum, bu ziyaretten dolayı hepsine teker teker teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

Ziyaret ile ilgili ayrıntı verilmezken, ziyaretin İstanbul'da Gülşen Orhan aleyhinde oluşan olumsuz algının, olumluya dönüştürülmesi amacıyla düzenlenmiş sade bir ziyaret olduğu ifade edildi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkurt
bozkurt - 5 ay Önce

Sayın Gülşen ORHAN'ı Ak Partide ' VAZGEÇİLMEZ' yapan nedir anlamış değilim.Yıllardır o makamda, VAN için ne yaptı, yaptığı bişi varsa Vanlıya göstermeyin Ak Parti YETKİLİLERİ,Vanlının gözüne sokun.Yeter Artık Millet bunlar DİNDAR bunlardan iyisi yok dediyse, sizlerde KİNDARLAŞIYORSUNUZ. Hani sizin Sosyal Devlet Anlayışınız ? Yıllardır PRİM ödüyorum, günüm doldu, YAŞ a takılıyorum. Bir Dönem Vekillik yapıyor hemen Emekli maaşı alıyor, buda yetmemiş gibi ÜST DÜZEY görev veriliyor ordanda Maaş, Bumu sizin sosyal Devlet Anlayışınız.Bizler otobüsle Tatvana GİDEMEZKEN, Sizden olanlar 'KÜLLİYEDE' Vanla alakası olmayan insanları davet edip Van üzerinden SİYASET yaptıklarını zannedip, Ak parti yetkililerine Reklamlarını yapıyorlar. Ak Parti kurulduğu günden Vekil, il başkanı olanları Vana gönderin dolaşsınlar, bakın kaç kişi selam verip saygı duyuyor.Çünkü KENTİM yerine Hep KENDİM dediler. Vanın sorunlarını ÇÖZECEKLERİNE hep sorunları KONUŞTULAR, Ya birilerinin adamı oldular, ya birilerinden başkasını görmediler, yada ulaşılamaz oldular. En güzel örneği İSTANBUL seçimleri, 20 Bin fark, tekrarında 800 Bin farka çıktı. Karşılığı olmayan siyasetçilerin yapacağı bu oldu.Ak Parti ye yarayacaklarına CHP'ye yaradılar. Ak Parti yetkililerininde bundan sonra EHİL olan insanları bulup, onları görevlendirmesi dileğiyle.

SIRADAKİ HABER