Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Yönetim Kurulu belli oldu

Ahmet Davutoğlu tarafından 13 Aralık 2019'da tarihinden kurulan Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı yönetim kurulu belli oldu.  Ahmet Davutoğlu, yönetim kurulunun tamamının oyunu alarak Genel Başkanlığa seçildi. Etyen Mahçupyan, Yusuf Ziya Özcan, Ayhan Sefer Üstün gibi isimler parti yönetiminde yer aldı.

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Yönetim Kurulu belli oldu

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Mart ayı itibaren 43 kurucu il başkanının atamasının ardından teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, il binalarının açılışını Koronavirüs Salgını tedbirleri kapsamında ara verilmesinin ardından Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı yönetim kurulu listesi belirlendi.

60 kişilik Yönetim Kurulu’nda eski milletvekilleri Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Cuma İçten, Feramüz Üstün, Selçuk Özdağ, gazeteci-yazar Etyen Mahcupyan, gazeteci Hakan Albayrak, eski YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, AK Parti eski İl Başkanları Selim Temurci, Nedim Yamalı ve Yeşim Karadağ, 15 Temmuz’da öldürülen Erol Olçok’ın eski eşi Nihal Olçok yer aldı. 60 kişilik Yönetim Kurulu’nun yüzde 25’i kadın üyelerden oluştu.

Gelecek Partisi’nin Genel Merkez Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Etik Kurulu Asil Üyelerinin listesi şöyle:

YÖNETİM KURULU
1. Abdullah Başçı 31. Halime Polat
2. Abdullah Teber 32. Hüseyin Memiş
3. Ahmet Akçay 33. İbrahim Mustafa Turhan
4. Ali Akmaz 34. Mehmet Behçet Piker
5. Ali Aydın 35. Mehmet Fatih Arslan
6. Avni Erdemir 36. İzzeddin Küçük
7. Aydın Altaç 37. Kerim Rota
8. Ayhan Sefer Üstün 38. Mehmet Ali Pulcu
9. Aynur Algül 39. Mehmet Nuri Görenoğlu
10. Ayşe Berrin Sevimli 40. Mustafa Bahadır Kurbanoğlu
11. Ayşe Güney 41. Mustafa Bilici
12. Ayşe Serap İnan 42. Mustafa Gözel
13. Ayşe Tülin Dinçelli 43. Mustafa Mente
14. Burçak Başbuğ Erkan 44. Mustafa Nedim Yamalı
15. Cemalettin Kani Torun 45. Mustafa Öztürk
16. Cesim Gökçe 46. Neslihan Kevser Çevik
17. Cuma İçten 47. Nihal Olçok
18. Dinçer Türkmen 48. Ömer Faruk Başaran
19. Doğan Demir 49. Ömer Ünal
20. Engin Keskinel 50. Salih Aynural
21. Etyen Mahcupyan 51. Selçuk Özdağ
22. Fatma Aydın Ataş 52. Selim Temurci
23. Feramuz Üstün 53. Sema Silkin Ün
24. Feridun Bilgin 54. Serkan Özcan
25. Gülnur Özkaya Hayran 55. Serpil Bulut
26. Habibe Çiftçioğlu Başar 56. Şenol Gürşan
27. Hakan Tokaç 57. Ümit Yardım
28. Hakan Albayrak 58. Vahdettin İnce
29. Hasan Hüseyin Bozok 59. Yeşim Karadağ
30. Hasan Serdar Bilir 60. Yusuf Ziya Özcan
DİSİPLİN KURULU  ETİK KURULU
1. Musa Arat 1. Namık Ergün
2. Rumi Bekiroğlu 2. Fatma Şerefoğlu
3. Mehmet Aşan 3. Mustafa Baloğlu
4. Adnan Demir 4. Talha Erol Durmaz
5. Mehmet Atilla Maraş 5. Ahmet Oğuz Karaoğlu
6. Seyfeddin Bilen
7. Selahattin Kayaman

GELECEK PARTİSİNDE VAN’DA KİMLER VAR
Gelecek Partisi Van Kurucu İl Başkanlığına Abdulhekim Karabıyık’ın getirilmesinin ardından Van İl Başkanlığı yönetim kurulu listesi de belirlendi. 

Belirlenen listelere göre isim sıralaması şu şekilde yer aldı…

1. Sinan Sezer (iş insanı) 
2. Tacettin Ünal (esnaf) 
3. Uğur Durmaz (inşaat mühendisi) 
4. Uğur Erkezen (serbest muhasebeci – Mali Müşavir)
5. Uğur Temirçin (muhasebe sorumlusu) 
6. Veysi Önay (serbest muhasebeci – mali müşavir) 
7. Yusuf Alter (emekli memur) 
8. Zehra İpin (iş insanı)
9. Zihni Aslan (emekli öğretmen) 
10. Van İl Başkanlığı Disiplin Kurulu Hikmet Osman Özkılıç (bilişim uzmanı)
11. Samet Aslan (iş insanı) 
12. Abdülkerim Karakaş (esnaf) 
13. Kamil İnce (iş insanı) 
14. Ahmet Ozak (esnaf) 
15. Van İl Başkanlığı Etik Kurulu Ali Doğru (emekli muhasebe müdürü) 
16. Halim Sevinç (sgk emeklisi) 
17. Abdulkerim Alcan (esnaf)
18. Cimşit Gündoğan (iş insanı) 
19. Cevdet Sönmez (iş insanı) 
20. Van İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Abdulhekim Karabıyık (iş insanı) 
21. Abdulkadir Kıyan (inşaat mühendisi) 
22. Adnan Oruç (iş insanı)
23. Ahmet Ekinci (esnaf) 
24. Ahmet İzci (esnaf) 
25. Ahmet Kaya (özel güvenlik) 
26. Ali Sinan (esnaf) 
27. Arşule Dişbudak (iş insanı) 
28. Burhan Aydınay (ilahyatçı) 
29. Bülent Uslu (iş insanı) 
30. Caner Abi (afet uzmanı) 
31. Celal Ataman (yönetici) 
32. Cevdet Özçoban (esnaf) 
33. Cesur Kahraman (avukat) 
34. Davut Söyler (iş insanı) 
35. Emrah Tarhan (organizatör) 
36. Esra şen (ev hanımı) 
37. Fatih ŞEN (iktisatçı)
38. Fazilet Demir (iş insanı)
39. Fehmi Siyahtaş (esnaf) 
40. Ferhat Ayaz (esnaf)
41. Fuat Gökyer (iş insanı) 
42. Gülşah Morbulut (avukat)
43. Gürgin Çiftçi (esnaf) 
44. Harun Bilici (iş insanı) 
45. Hurşit Çiftçi (özel koruma) 
46. İlyas Koç (iş insanı)
47. İsmail Elma (iş insanı) 
48. Mecit Kaya (işçi emeklisi)
49. Mehmet Mükemre (iş insanı)
50. Mehmet Sıddık Benli (esnaf) 
51. Memet Erörs (esnaf) 
52. Murat Gültepe (esnaf) 
53. Mustafa Demirel (İş İnsanı) 
54. Mustafa Şeker (elektrik-elektronik mühendisi) 
55. Naci Yalvan (iş insanı)
56. Neşide gündüz (ev hanımı)
57. Orhan Koç (çiftçi)
58. Recep Ayğan (inşaat teknikeri)
59. Rıdvan Yıldız (iş insanı)
60. Sevim Vanlı (esnaf)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER