banner10

Faruk Alpaslan, dostlarıyla iftarda buluştu

Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan,  yönetim kurulu üyeleriyle, kooperatif çalışanlarıyla ve dostlarıyla iftar yemeğinde buluştu.

Faruk Alpaslan, dostlarıyla iftarda buluştu

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan,  yönetim kurulu üyeleriyle, kooperatif çalışanlarıyla ve dostlarıyla iftar yemeğinde buluştu.

S.S. Van Hızır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Alpaslan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç, yönetim kurulu üyeleri, kooperatif çalışanları, Halk Bankası Tuşba Şube Müdürü Abdulkerim Kayhan, Kazım Karabekir Şubesi Müdürü Fethullah Kaya ile banka personeli ve dostlarıyla iftar yemeğinde buluştu. Sultan Sofrası Restoran’ında verilen yemekte konuşan Alpaslan, insanın bu rahmet ayında dostlarıyla bir araya gelmesi kadar güzel bir şeyin olmadığını söyledi.

BİRLİKTE GELEN MUTLULUK

“Bâki kalan bu kubbede bir hoş sâda imiş” diyen Başkan Alpaslan, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’te insanların maneviyata doyduğu aydır.  Manevi duyguların dalga dalga yayıldığı bu ayın en güzel yanlarından birsi de insanın dostlarıyla bir araya gelmesidir. Önemli olan bu dünyada hoş bir seda bırakmaktır. Bu seda bu günlerde oluşuyor. Birlik ve beraberliğin güçlendiği bu mübarek ayın tüm insanlığın huzuruna, mutluluğuna ve hayrına vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Van postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER