Erciş’te teşkilatlar AK Parti’den istifa etti mi?

AK Parti Erciş Kadın Kolları Medya Tanıtım Başkanı Ayşe Çifçi, “Biz istifa etmedik, kimse bizim adımıza istifa kararı alamaz” diyerek istifa iddialarına tepki gösterdi. 

Erciş’te teşkilatlar AK Parti’den istifa etti mi?

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk’ün haberi

AK Parti Erciş İlçe Başkanı Nedim Sağlam geçtiğimiz günlerde genel merkeze çağrılmış ve görevden alınmıştı. 

Bir süredir sessizliğini sürdüren Eski İlçe Başkanı Nedim Sağlam AK Parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. Nedim Sağlam ile birlikte Erciş İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesibe Beyaztaş da görevinden ve partisinden istifa etti. 

ERCİŞTE AK PARTİ TEŞKİLATINI KIŞKIRTMAK MI İSTEDİLER?
Nedim Sağlam’ın istifa açıklamasında yer almamasına rağmen sosyal medya başta olmak üzere çeşitli mecralarda yayınlanan haberlerde, Erciş ilçe kadın kollarındaki 45 üye ve 101sandık sorumlusu ve 1029 mahalle temsilcisinin basına açıklama yaparak istifa ettiği şeklinde iddialar yer almıştı.

ERCİŞ TEŞKİLATI, “REİSİMİZİN YANINDAYIZ”
Basında yer alan teşkilatlar ve mahalle temsilcilerinin AK Parti’den istifa etti iddiaları üzerine Erciş Kadın Kolları Medya Tanıtım Başkanı Ayşe Çifçi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

“Ak Parti Erciş Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz görevinin başında, Reisimizin yanındayız. Biz istifa etmedik, bizim adımıza hiç kimse istifa kararı alamaz. Ak Kadınlar Erciş Yürütme Kurulu Üyesi, Tanıtım ve Medya Birim Başkanı.”

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER