Erciş’te ‘Millet Bahçesi’ çalışması

VAN’IN ERCİŞ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NURİ MEHMETBEYOĞLU, "MİLLET BAHÇESİ"NİN YAPILACAĞI ALANDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Erciş’te ‘Millet Bahçesi’ çalışması

Van’ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, "Millet Bahçesi"nin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

Kentsel Dönüşüm 1. Etap Projesi kapsamında daha önce esnafın mağdur edilmemesi için yapılan konteyner çarşısının yıkımı tamamlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Türkiye’de startını verdiği "Millet Bahçesi" projesinin yapılması için çalışmalara başlanılan alanda incelemelerde bulunarak vatandaşların ve esnafın konuya ilişkin sorularını da cevaplayan Başkan Vekili Mehmetbeyoğlu, “Bu alanda ilçemize yakışır bir ‘Millet Bahçesi’ yapmayı planlıyoruz. İnşallah, Erciş’imizin hakkettiği bu projeyi gerçekleştirerek çarşı merkezimize çok güzel bir sosyal alan kazandıracağız" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ali
Mehmet Ali - 1 hafta Önce

Güzel ilçeme güzel eserler kazandıranlardan ilçem için çalışanlardan ALLAH razı olsun. Benim ilçem güzel olan herşeye fazlası ile layıktır. ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmasın inşAllah.

İsmet Baran
İsmet Baran - 1 hafta Önce

Millet bahçesi çok güzel ama çevresindeki harabelerde bahçeye uygun olması lazım

Resul kiyak
Resul kiyak - 1 hafta Önce

Hayırlı olsun inşAllah

Ömer faruk
Ömer faruk - 4 gün Önce

güzel olur parklar a bahçelere halkımızın ihtiyacı var ancak etrafta kalan harabelerinde yıkılıp yerine yeni iş yerleri de yapılması sonucu fayda görebiliriz

SIRADAKİ HABER