DSİ alanın park olması talebine Van TSO Başkanı Takva’dan destek

Van TSO Başkanı Necdet Takva bir süredir gündemde olan DSİ Bölge Müdürlüğü alanının Park olması talebine destek verdiklerini açıkladı.

DSİ alanın park olması talebine Van TSO Başkanı Takva’dan destek

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Takva sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Van halkının gündeminde olan DSİ Bölge Müdürlüğü alanının “Park” olması talebine şahsi ve kurumsal olarak tam destek verdiklerini belirtti.

Takva yaptığı paylaşımda, “Bir süredir DSİ Bölge Müdürlüğü alanının “Park” olması için yapılan sosyal medya paylaşımlarını Van TSO olarak destekliyoruz. Net kurumsal bireysel tavrımız budur. Ancak sonuç almak için paylaşımlara birbirimizi etiketlemek yerine, karar vericileri etiketlemek daha doğru olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Ayşin
Osman Ayşin - 2 hafta Önce

Bence bir eğitimci olarak değerlendiğimiz zaman, DSİ Bölge Müdürlüğü alanına bir okul kampüs alanı olarak değerlendirilmesi daha yerinde bir karar olur. Gerek kısa, gerek orta ve gerek uzun vade baktığımız zaman ilimizin mevcut okul ihtiyacı karşılanmaz hale gelmiştir. İlimizin normal eğitime geçmesini hiç kimse konuşmuyor. K.Y.B.M.nün eski yeri hakezâ. İl Emniyet Bölge Müdürlüğüne verildi. İl Emniyet Bölge Müdürlüğü bence şehir merkezi dışında bir yerde olması gerektiğine inanıyorum. DSİ Bölge Müdürlüğü yerine yapılacak olan okul kampüsü en azında 15 bin öğrenci ihtiyacını karşılamış olacak. K.Y.B.M.yerine de aynı şekilde 15 bin öğreni. Dolayısıyla uzun vade ilimizin okul ihtiyacı karşılanmış olurdu. Bir an önce normal eğitime geçmemiz için, ilimizin siyaseti ve yöneticileri bir araya gelerek sağlıklı bir karara vermelerini temenni ediyoruz.

Süslü memed
Süslü memed - 2 hafta Önce

TSO doğru diyo fakat beton firmalarıda kurtalan ve muş dan çimento alıyor buna ne diyecekler adamlar haklı

SIRADAKİ HABER