banner10

Diyanet-Sen Bahçesaray Şubesi'nden beraberlik pikniği

Diyanet-Sen Van Şubesi Bahçesaray İlçe Temsilciliği’nin 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile düzenlediği piknik programı yoğun katılımla gerçekleşti.

Diyanet-Sen Bahçesaray Şubesi'nden beraberlik pikniği

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Su Başı Mevki’inde gerçekleştirilen pikniğe Bahçesaray İlçe Müftüsü Mustafa Kaya, Diyanet-Sen Van Şube Başkanı Nurullah Arvas ve yönetimi, Gevaş İlçe Temsilcisi Ali Şipal ve din görevlileri katıldı.

Bahçesaray İlçe Temsilcisi Ziya Söylemiş’in organize ettiği birlik ve beraberlik yemeği oldukça verimli geçti.

Piknik programında din görevlilerine hitap eden Diyanet-Sen Şube Başkanı Nurullah Arvas Diyanet-Sen’in 16 yıldır yetkili sendika olduğunu hatırlatarak “Yetkiyi aldığımız günden beri Diyanet ve Vakıf görevlileri için çalışıyoruz. 90 bine yaklaşan üye sayımızla çok şükür hem nitelik hem de nicelik olarak büyük bir sendikayız. Bu güne kadar gerek toplu sözleşmede gerek KİK toplantılarında çok güzel kazanımlar elde ettik. Bundan sonra da çalışmaya kazandırmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik yemeğimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, programı organize eden Bahçesaray Temsilcimiz Ziya Söylemiş Hocamı da tebrik ediyorum, Bahçesay ilçemizde böyle bir etkinlik yapılması beraberlik için anlamlı ve güzel bir mesajdır” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER