Cüneyt Karabıyık’tan Gelecek Partisi ve Abdulhakim Karabıyık açıklaması

AK Parti 22. Dönem Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık, akrabası Abdulhakim Karabıyık’ın Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı’nı üstlenmesi sürecinden bir bilgisinin olmadığını ve kendisine danışmadığını söyledi. 

Cüneyt Karabıyık’tan Gelecek Partisi ve Abdulhakim Karabıyık açıklaması

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL / Ziya Türk'ün Haberi

AK Parti 22. Dönem Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık, Van Postası Gazetesi’ne yaptığı açıklamada hayatının sonuna kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde ve AK Parti saflarında olacağını belirtti. 

Hekim Karabıyık’ın yaptığı açıklamada şöyle şöyle denildi; 
Gelecek Partisi Van İl Başkanlığını üstlenen akrabam Abdülhakim Karabıyık’ın bu göreve gelmesinin hiçbir aşamasında bilgim olmadığı gibi bana da danışmamıştır. 
Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti saflarında samimi ve dava bilinci içerisinde görev aldım ve çalıştım.
En son 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda Van Başkale İlçe Belediye Başkanlığına aday gösterildim. 
Hayatımın sonuna kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın emrinde ve AK Parti saflarında olacağımı kamuoyuna saygı ile duyururum”

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz vanli
Öz vanli - 9 ay Önce

Tebrik ediyorum .helal olsun ışte dava adamları böyle olmalı diğer ak partililerden de bu açıklamayı bekliyoruz

Necat faydalı
Necat faydalı - 9 ay Önce

Karabıyık ailesi Ak parti ildir öyle kalacak Fetocular gelecek partisi sonu Cem uzan gibi olacak bu ülkeden kaçacaklar millet yüzlerine tükürecek oy vermeyecek Feto terör örgütü dür.

Tülay ışık
Tülay ışık - 9 ay Önce

Helal olsun Ak partiden dönenin kaşığı kırılsın

Zahir Soyanda
Zahir Soyanda - 9 ay Önce

Sayın vekilim açıklamanız için size ve karabıyık ailesine teşekkür ediyorum. Gelecek partisi Feto nun partisidir nokta

Kaya ortasaçı
Kaya ortasaçı - 9 ay Önce

Gelecek partisi van da 1..olacak bu açıklamayı neden yaptınız yoksa tekrar vekilim olacan sonu kadar gelecek partisi destekliyorum hekim başkanın yönetimi ile birlikte herşey güzel olacak

AYFER GÖZÜTOK
AYFER GÖZÜTOK - 9 ay Önce

sayın Cüneyt beyi tebrik ediyorum .dik duruşuyla samimi bir dava adamı olduğunu çok güzel ifade etmiş.REİS le başlayan bu yükselme sürecine köstek değilde destek olanları tarih zaten yazacaktır.Dolayısıyla bu kutlu yürüşten ayrılan yolunu kaybetmeye ve girdaba girmeye mahkumdur.

Fatih Dülger
Fatih Dülger - 9 ay Önce

Dava adamı sayın vekilim hekim bey ve oğlu ak parti sayasende zengin oldu şimdi kötülüyor. Acıklanız için size teşekkür ediyorum. Allah razı olsun

Muhsin ates
Muhsin ates - 9 ay Önce

Bizde ailece reisciyiz ama etraftakiler reisi bitirdiler bitirmeye calisiyorlar parti sayesinde adam oldular slm vermeyeceğimiz adamlar baş oldular anlayacaginiz baş ayak ayak bas oldu kibir ve koltuk para ihaleler onları adeta şeytana çevirdi ahlak diye birşey kalmamış halk bunları görüyor halk ac halk perişan halk öfkeli halk işsiz neden hep kendi pencerenizden bakıyorsunuz şuan işkur elemanları hepsi teşkilattan ama halk oy veriyor tahminim gelecek alacak her türlü idayada varim millet vekilerin izni olmadan iskura giremiyorsu bu mu adalet

SIRADAKİ HABER