banner10

CHP Van İl Başkanlığından 3 bin aileye gıda ve alışveriş çeki desteği 

Cumhuriyet Halk Partisi Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu Ramazan Bayramı Öncesi ihtiyaç sahibi 3 bin aileye gıda ve alışveriş çeki yardımında bulundu.

CHP Van İl Başkanlığından 3 bin aileye gıda ve alışveriş çeki desteği 

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Cumhuriyet Halk Partisi Van İl Başkanlığı ramazan boyunca gerçekleştirdikleri etkinliklerde yardım kampanyası kapsamında Van’da ikamet eden yaklaşık 3 bin aileye gıda ve alışveriş çeki dağıttı.

CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu çok sayıda partilinin katıldığı programda hazırlanan gıda kolileri ve gıda çekleri dağıtımını gerçekleştirdi. Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mehmet Kurukcu” Genel başkanımızın da dediği gibi CHP kimsesizlerin kimsesidir ve hiç kimsenin yatağa aç girmeyeceğinin garantisidir. Gün ekmeğimizi paylaşma günüdür. Devletimizin elinin uzanamadığı yere uzanabilmek, hiç kimse yatağa aç girmesin diye elimizden geleni yapmak üzere CHP Van örgütümüzle beraber yola çıktık.” diye konuştu.

ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Sözlerine devam eden Kurukcu ” Bu konuda bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak hem de il örgütü olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bir problem yaşamadan bu zor günleri atlatması için var gücümüzle çalışacağız. İl ve İlçelerimizde dağıtılmak üzere şimdilik gıda kolilerini ve gıda çeklerini ramazanın başından itibaren bugüne kadar dağıtımını yaptık. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmayan başta Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ve tüm genel merkezimize ilim ve örgütüm adına çok teşekkür ederim’’ dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER