banner9

CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu'dan Antalya ve İzmir ziyaretleri

Bir dizi görüşme için Antalya ve İzmir’e giden CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu, CHP il ve ilçe başkanları ile belediye başkanlarını ziyaret etti

CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu'dan Antalya ve İzmir ziyaretleri

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu, Akdeniz ve Ege çıkarması yaptı. Geçen hafta Antalya’da bir dizi görüşmeler yapan İl Başkanı Kurukcu, CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ile bir araya geldi.

KURUKCU, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK İLE BİR ARAYA GELDİ
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Kurukçu, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletti.

KURUKÇU'YA DÖŞEMEALTI HALISI
Kurukcu, buradan da Antalya Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kurukcu, ziyaretinden dolayı memnuniyeti dile getiren Başkan Genç, Kurukcu’ya Döşemealtı halısını hediye etti.

İZMİR ZİYARETİ
Antalya ziyaretini tamamlayan CHP İl Başkanı Kurukcu,  İzmir’e geçerek Konak ilçe Belediye Başkanı Abdul Batur ile Konak Belediye Başkan yardımcısı Cumhur Ter’i ziyaret etti. Konak CHP İlçe Başkanlığına geçen Kurukcu, İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ile belediye meclis üyelerini ziyaret etti.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
chp
chp - 5 ay Önce

cok güzel bir haber bende tum chp li belediyelere başarılar diliyorum..

SIRADAKİ HABER