Çatak Belediye Başkanı Şeylan'dan Van Valisi Bilmez'e, kaymakam Çeçen’e ve Jandarma komutanlığına teşekkür 

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan karla mücadele çalışmalarında üstün performans harcayarak hizmet sunan Van İl jandarma komutanlığı, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Çatak Belediye Başkanı Şeylan'dan Van Valisi Bilmez'e, kaymakam Çeçen’e ve Jandarma komutanlığına teşekkür 

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan karla mücadele çalışmalarında gece gündüz çalışan ve çalışmaları denetleyen Van İl jandarma komutanlığı, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Şeylan Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada “İlçemizde yağan yoğun kar ve düşen çığlardan ötürü yolları kapalı olan acil hastaları helikopter ile hastanelere ulaşımını sağlayan jandarma Genel komutanlığına Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’e ve Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen ’e teşekkür ederim. Ayrıca Vatandaşlarımızın rahatı için karla mücadele çalışmalarında Geç saatlere kadar çalışan personelimizin faaliyetlerini yerinde inceleyip özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER