Çaldıran’da Köy Okullarına moral ziyareti yapıldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir süredir kapalı olan okulların kısmi olarak yüz yüze eğitime açılmasından dolayı Çaldıran ilçesindeki köy okullarına moral ziyareti yapıldı.

Çaldıran’da Köy Okullarına moral ziyareti yapıldı

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL


Köylerde eğitim yeniden yüz yüze yapılmaya başlanmasından dolayı Çaldıran Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Belediye Başkanı Şefik Ensari, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Gülmez ile İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mehmet Ece tarafından öğrencilere moral ziyareti yapıldı.

ÇOCUKLARA HEDİYELER VERİLDİ

Yapılan ziyarette minik öğrenciler ile yakından ilgilenen Kaymakam Dinç ve beraberindekiler yanlarında getirdikleri hediyeleri çocuklara dağıttı. Minik Öğrenciler kendilerine verilen hediyelerden dolayı yaşadıkları mutluluğu Kaymakam Dinç’e teşekkür ederek dile getirdiler.

Yapılan moral ziyareti sosyal medya üzerinden paylaşılarak, “Çaldıran Kaymakamımız Yusuf Durani Dinç beraberindeki Belediye Başkanımız Şefik Ensari, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Zeki Gülmez ile İlçe Jandarma Komutanımız J. Bnb. Mehmet Ece, köy okullarında yeniden yüz yüze eğitimin başlaması dolayısıyla köy okullarını ziyaret ettiler.” İfadeleri kullanıldı.


Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER