Bayram denetimi yapan Van Büyükşehir zabıtasına çirkin saldırı; 3 yaralı

VAN’DA KURBAN BAYRAMI DENETİMİ YAPAN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRE BAŞKANLIĞI EKİPLERİNE SALDIRI YAPILDI. SALDIRIDA 1 AĞIR OLMAK ÜZERE 3 ZABITA MEMURU YARALANDI

Bayram denetimi yapan Van Büyükşehir zabıtasına çirkin saldırı; 3 yaralı

Van’da Kurban Bayramı denetimi yapan Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerine saldırı yapıldı. Saldırıda 1 ağır olmak üzere 3 zabıta memuru yaralandı.

Kurban Bayramı öncesinde İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında Cumhuriyet Caddesi’nde denetim yapan Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerine, kuralları hiçe sayarak kentin düzenini bozan seyyar satıcılar ve semaverciler tarafından saldırı yapıldı. Çıkan arbedede 1 zabıta memuru ağır yaralanırken 2 zabıta memuru da hafif şekilde yaralandı. Yaralı zabıta memurları, mesai arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılırken, yaşanan arbede sonrası polis caddede geniş güvenlik önlemi aldı. Saldırıya uğrayan mesai arkadaşlarının hastanede tedavisinin devam ettiğini belirten Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinç, halkın sağlığını hiçe sayan seyyar satıcı ve semavercilere fırsat vermeyeceklerini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet teke
Necdet teke - 3 hafta Önce

Kardeşim su satan çocukları dövmeye kalkınca halk ayaklandı yanımda videosu var... Orda idi m zabıta ekipleri çocukları döverek korkutarak denetim yapılmaz... A101 bim etiketlere zam yapanlara denetim yapın kaldırımı hamal arabayla işgal edenleri kaldırın

Zeynel ARVASİ
Zeynel ARVASİ - 2 hafta Önce

Vanın kanını emen 10-15 zibidi cahil şehrin bütün randını tek başına yer ise halk fakirleşir ve zamanla saldırgınlaşır bu normaldir.
O güzelim Van'ı ayağı kaldırmak için önce o çapsız kenelerden kurtulması lazım.Onlar kim mi ? Sosyal medyada bir birinin üstün başarısını öven bir Van tayfasi varya işte onlar bunlar. Van ilinde gençlerin %80'i uyuşturucuya düşmüş bu ayıp ve günah, o çapsız ve dünyadan habersiz liyakaysiz kenelerin boynunadır.

SIRADAKİ HABER