Başkan Say ve Başdanışman Orhan, işitme engelli öğrencilerle iftar buluştu

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, Edremi·t Özel Eğitim Teknik ve Meslek Lisesi işitme engelli öğrencileriyle bir araya gelerek iftar açtılar. Okul binasında verilen iftar yemeğine...

Başkan Say ve Başdanışman Orhan, işitme engelli öğrencilerle iftar buluştu

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, Edremi·t Özel Eğitim Teknik ve Meslek Lisesi işitme engelli öğrencileriyle bir araya gelerek iftar açtılar.

Okul binasında verilen iftar yemeğine Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan, Memur-Sen Van İl Başkanı Mahmut Gülaçar, okul yöneticileri ve öğrenciler katıldı. İftar öncesi öğrencilerle kucaklaşarak şakalaşan, akabinde sofraya geçen Say ve Orhan, ezanı beklerken işaret diliyle öğrencilerle iletişim kurmaya çalıştılar. İftar saatinin yaklaşması ile birlikte kendi elleriyle öğrencilere ikramlarda bulunan Say, daha sonra ezanın okunmasıyla öğrencilerle birlikte iftar açtı.

Yöneticilerden okulun son durumu ile ilgili bilgiler de alan Say ve Orhan, daha sonra öğrencilerle çay eşliğinde sohbet ettiler. Burada okulun başarısı başta olmak üzere öğrencilerin sorunları ve taleplerini de işaret diliyle dinleyen Başkan Say, sorunların çözümü noktasında da notlar aldı. Kendileriyle bir araya gelinmesinden duydukları mutluluğu dile getiren okul yöneticileri ve öğrenciler, Say ve Orhan’a teşekkür ederken, iftar programı Edremit Belediyesinin hazırlamış olduğu hediyelerin dağıtılması ve hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 03:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkurt
bozkurt - 4 ay Önce

Sayın SAY, Edremit yeni toki 3 etapta, Eski toki muhtarına Peşkeş çekilen yere 3 katlı işmerkezi yapılıyor, hemen yanındaki 2 binanın 3. katına kadar kapandı, Adam ruhsat aldım diyor, Ruhsatı verenler neye hizmet ediyor, Vatandaş sesini çıkaramıyor, Başka yermi yok, mecburiyetten orda kalan aileler MAĞDUR EDİLİYOR, sırf birileri mutlu olsun diye onca Aile mutsuz ediliyor.Bu yapılan ne MUSA'NIN, ne İSA'NIN, nede PEYGAMBERİMİZİN tebliğ ettiği kitapta yazıyor.Hani herkese eşit olacaktınız ? Bu VEBALDIR, KUL HAKKIDIR, yapılan bu inşaata yeni bir düzenleme getirin.Şunu bilin ki Zenginin, mafyanın gücü üstünde, ALLAHIN gücü ve hesabı daha çoktur.

SIRADAKİ HABER