ASKON Van Başkanı Gültepe: Devlet elinden geleni yaptı sıra mülk sahiplerinde #Evdekal

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Van Şube Başkanı Şeref Gültepe Devletimizin almış olduğu ekonomi ve sağlık tedbirlerinin yansıra bizlerinde elinden geleni yapması gerekmekte.#evdekal sonuna kadar destekliyoruz dedi.

ASKON Van Başkanı Gültepe: Devlet elinden geleni yaptı sıra mülk sahiplerinde #Evdekal

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Van Şube Başkanı Şeref Gültepe Türkiye genelinde korona virüsü ile ilgili alınan tedbirleri destekleyerek vatandaşların yapılan uyarılara uyması gerektiğini söyledi.

ASKON Van Şube Başkanı Şeref Gültepe #Evdekal tedbirini desteklediklerini ifade ederek kira ödeyen esnaflara mülk sahiplerinin de yardımcı olmaları gerektiğine dikkat çekti.

Gültepe yaptığı açıklamada, “Ülkemizin başta olmak üzere tüm dünyayı saran bu vebadan kurtulmak amaçlı herkesin üstüne düşen görevi yerine getirmesi gerekmekte. Devletimizin almış olduğu ekonomi ve sağlık tedbirlerinin yansıra bizlerinde elinden geleni yapması gerekmekte.#evdekal sonuna kadar destekliyoruz. Fakat evine ekmek götürmek zorunda olan insanımız ödemlerini yapmak zorunda olan kirasını ödemek zorunda olan esnafımızda unutmamak gerek. Bizler buradan sesleniyoruz en azından kira ödeyen esnafımıza mülk sahipleri yardımcı olsunlar. Alacaklılar imkanları dahilinde borçlulara yardımcı olsunlar. Zaman birlik beraberlik zamanı. Allah sabredenlerle beraberdir.” Şeklide konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yahya yağcı
Yahya yağcı - 7 gün Önce

Yeter artık şu yağcılığı bırakın biraz mert olun dünyada başka ülkelere bir bakın birazda Fransa 300 milyar euro bütçe ayırmış bunun için bizde sadece iş adamları için bir şeyler düşünülüyor vatandaş açlık sınırının altında

SIRADAKİ HABER