banner10

Ak Parti Van Milletvekili Gülaçar: Camiler Kırmızı Çizgimizdir

AK Parti MKYK Üyesi, Van Milletvekili, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Sözcüsü, Osman Nuri Gülaçar İzmir’de Camilere yapılan saldırıyı kınadı.

Ak Parti Van Milletvekili Gülaçar: Camiler Kırmızı Çizgimizdir

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

İzmir'de, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce camilerin merkezi sistemine girilerek müzik yayını yapıldı. İzmir Müftülüğü konu ile açıklama yaparken, İl Emniyet Müdürlüğü de olayla ilgili soruşturma başlattı.  Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar yapılan alçak saldırıyı kınayarak "Camiler Kırmızı Çizgimizdir" dedi.

TOPRAKLARIMIZDA EN AZILI DÜŞMANIN BİLE YAPMADIĞI HAYASIZCA SALDIRI VAR
Gülaçar yatığı açıklamada, “Öyle bir zaman yaşıyoruz ki mescitlerimiz kapalı müminlerin yüreği yaralı. Öyle bir zaman yaşıyoruz ki onlarca batılı otorite beladan kurtulmak adına ezan ve Kur'an sesi arayışında.  Öyle bir zaman yaşıyoruz ki kendi topraklarımızda en azılı düşmanın bile yapmadığı hayasızca saldırı var. Nesiniz siz, kimsiniz siz? Allah’ın dinine olan düşmanlığınız niye? Bu toprakların değerlerine olan kininiz niye? Sefihlikse derdiniz, dilediğiniz gibi yaşayın. Dünya hayatı çok kısa. Bizden, değerlerimizden ve nesillerimizden uzak durun. Çünkü biz necasetten beriyiz.  Camiler Kırmızı Çizgimizdir.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER