AK Parti Van İl Teşkilatı heyetinin Erçiş ziyareti

İlçe ziyaretlerini sürdüren AK Parti Van Milletvekilleri ve İl Başkanının bulunduğu AK Parti Heyeti, Erçiş’te vatandaşla bir araya geldi.

AK Parti Van İl Teşkilatı heyetinin Erçiş ziyareti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti Van Milletvekileri Abdulahat Arvas, İrfan Kartal, Osman Nuri Gülaçar, ve AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun olduğu AK Parti Heyeti, Muradiye, Başkale’den sonra Erciş’te bir dizi görüşme ve ziyaretlerde bulundu.

Heyet öncelikle Ak Parti Erçiş İlçe Başkanı Adnan Aydın'ın vefat eden yengesinin taziyesine katıldı. Daha sonra ilçede düzenlenen teşkilat toplantısına katıldı.  Heyet toplantıdan sonra vatandaşla bir araya geldi. Vatandaşın sorunlarını dilek ve isteklerini dinledi. AK Parti heyeti daha sonra esnafla bir araya gelerek sohbet etti.

‘HEMŞERİLERİMİZİN DERDİ BİZİM DERDİMİZ’
Ziyareti sosyal medyada değerlendiren İrfan Kartal, Hemşerilerimizin derdi bizim derdimiz, hemşerilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz. Her adımımızda vatandaşlarımız ile birlikteyiz. Başkale ziyaretimiz dönüşünde hemşerilerimizin bir bardak çaylarını içip sıcak sohbetlerine misafir olduk. Erciş İlçemizdeydik. İlçemizin yüreği güzel insanları bizleri büyük bir misafirperverlikle karşıladılar. Her bir hem hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ederim, birliğimiz daim olsun.” dedi.
 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER