banner10

AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu Özalp Vefa Şehidi ailesini ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, terör örgütü Kürt, Türk ve İnsanlık katili, terör örgütü PKK'nın Özalp ilçesinde Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik saldırıyı kınadı.

AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu Özalp Vefa Şehidi ailesini ziyaret etti

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, beraberindeki bir heyetle saldırıda şehit olan belediye çalışanı Yıldırım Demir ile Kinyaz Karalıoğlu'nun ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. 

Demir ve Karalıoğlu’nun ailelerine başsağlığı dileyip Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye eden Türkmenoğlu, daha sonra saldırıdan yaralı kurtulan belediye çalışanı Taner Temizel'i evinde ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu vefa Grubu ekiplerinin Türkiye'nin her köşesinde olduğu gibi Van'da da çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Kovid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alınan Eğribelen Mahallesi'ne yardım götüren Vefa Sosyal Destek Grubu'nu taşıyan araca teröristlerce uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda 2 kişinin şehit olduğunu hatırlatan Türkmenoğlu, "Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, ihtiyaç sahibi ailelere yardım götürmeye çalışıyor. Bu işi gönülden, karşılık beklemeden yapanlara, insanlıktan nasibini almamış teröristlerce menfur bir saldırı düzenlendi. Saldırıda 2 kardeşimizi şehit verdik, bir kardeşimiz yaralandı. Bu saldırı tüm halkımıza ve Özalplılara yapılmıştır. Bu saldırıyı kınamak için buradayız. AK Parti İl Başkanlığı ve tüm teşkilatlarımızla Vefa Sosyal Destek Grubu'nun yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Koronavirüse karşı mücadele eden sağlık görevlilerine ve Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına başarı dileklerimizi sunuyoruz. Yapılan bu saldırıların karşısındayız." dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER